آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

توسعه و بومی‌سازی فناوری‌های مرتبط با حفاری و استحصال آب‌های ژرف در کشور یک ضرورت است

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت، سرپرست ستاد آب اقلیم و محیط زیست معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از توانمندی حفاری‌های عمیق آب در استان گلستان بازدید کرد.

محمد همت سرپرست ستاد آب اقلیم و محیط زیست معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با حضور در محل استخراج و فرآوری ید از آب‌های عمیق در استان گلستان از روند توسعه فناوری‌های حفاری چاه‌های عمیق در این مجموعه بازدید کرد.

وی در این بازدید، توسعه و بومی‌سازی فناوری‌های مرتبط با حفاری و استحصال آب‌های ژرف را ضرورتی ملی دانست و گفت: استحصال عناصر با ارزش از منابع آب ژرف از جنبه‌های فرعی فناوری آب‌های ژرف است.

به گفته همت، با کمک آب‌های ژرف علاوه بر کمک به حل مسائل آبی و استحصال مواد معدنی با ارزش، می‌توان بهره‌برداری از انرژی زمین‌گرمایی، گردشگری و غیره را هم در کشور محقق کرد.

این شرکت با بهره‌گیری از دانش بومی و استفاده از سیستم‌های بازطراحی شده حفاری، در راستای استخراج آب‌های عمیق دستاوردهای نوآورانه داشته است. این شرکت تولیدی، کشور را از واردات ید بی نیاز کرده و از سوی دیگر ضمن اشتغالزائی، به سبب صادرات ید به کشور های مختلف جهان، ارز آوری نیز برای کشور داشته است.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search