آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل رویان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاعات نوآوران و نخبگان، فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و نوزدهمین کنگره فناوری سلول‌های بنیادی از سوی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی اعلام شد.

تاکنون بیست و سه دوره از این کنگره علمی - بین‌المللی که زمینه‌ساز پژوهش‌های مشترک علمی است با حضور گسترده دانشمندان از سراسر جهان با موفقیت انجام شده است.

بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و نوزدهمین کنگره فناوری سلول‌های بنیادی، ۸ تا ۱۰ شهریورماه ۱۴۰۲ توسط پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در سالن همایش‌های هتل قلب واقع در بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی تهران برگزار می‌شود.

کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و فناوری سلول‌های بنیادی به زبان انگلیسی و سمینار پرستاری و مامایی به دو زبان فارسی و انگلیسی برگزار می‌شود.

دبیر علمی بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی تولید مثل، دکتر محمدرضا زمانیان و دبیر علمی نوزدهمین کنگره سلول‌های بنیادی، دکتر لیلا ستاریان و دبیر اجرایی کنگره نیز دکتر روح‌الله فتحی است.

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان برای آگاهی از محورهای برنامه و آخرین مهلت ارسال مقاله‌ها می‌توانند به وب‌سایت کنگره به نشانی اینترنتی www.royancongress.com مراجعه کنند.

فراخوان بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی پزشکی تولید مثل رویان

 

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search