آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

42 هزار و 904 خدمت تسهیل‌کننده مسیر فناوری تا بازار ارائه شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاعات نوآوران و نخبگان، از طرفی کریدور مسیری است که برای حمل و نقل استفاده می شود و به عنوان محور ترافیک کالا در سطح بین المللی، کشوری و منطقه ای تلقی می شود. در هر کریدور ترانزیتی می توان از شیوه های مختلف حمل و نقل بار از جمله دریایی، ریلی ، جاده ای برای جا به جائی بار در کمترین هزینه و زمان ممکن استفاده نمود.

بیش از 42 هزار خدمت ارائه شد تا شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران بتوانند برای تجاری‌سازی محصولات و خدمات خود مسیر هموارتری را طی کنند.

«کریدور فناوری تا بازار»، نهادی تسهیلگر است که از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان واسطی میان شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، خدمات‌دهنده‌ها و نهادهای دولتی از جمله ستاد فناوری نانو، معاونت علمی و فناوری (مرکز شرکت‌های دانش بنیان و مرکز تعاملات بین المللی) و صندوق نوآوری و شکوفایی آغاز کرده است.

این مجموعه در تلاش است تا با ارائه مشاوره‌های رایگان، توسط شبکه مشاوران تخصصی مسائل اولیه شرکت‌های فناور را مرتفع می‌کند. همچنین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تجاری‌سازی را شناسایی  و دسترسی به خدمات آنها را از طریق پرتال خدمات تجاری‌سازی تسهیل می‌کند.

با تلاش‌های صورت گرفته؛ تاکنون کریدور فناوری تا بازار که ذیل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری فعالیت می‌کند؛ توانسته 42 هزار و 904 خدمت را به متقاضیان ارائه کند. 5 هزار و 893 شرکت متقاضی دریافت این خدمات نیز ثبت شده‌اند.

این مرکز به صورت میانگین ماهیانه 438 مورد خدمت به مخاطبان خود ارائه می‌کند.

از دیگر ماموریت‌های این کریدور می توان به تامین مالی بخشی از خدمات ارائه شده به فناوران با کمک حمایت‌های دولتی و ایجاد دفاتر صادراتی در برخی کشورها براست تسهیل مسیر ورود محصولات دانش‌بنیان به بازارهای جهانی اشاره کرد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search