آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فناوری‌های توسعه‌یافته معدن شناسایی و معرفی می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاعات نوآوران و نخبگان، کنفرانس تکنولوژی در معدنکاری 2023، فرصت آشنایی و کسب اطلاع از جدیدترین فناوری ها و نوآوری ها در حوزه معدن و صنایع معدنی را برای مدیران، مشاوران، پیمانکاران و کارشناسان ایرانی فراهم می کند. این کنفرانس بر ورود آخرین فناوری های معدنکاری در سطح بین المللی تاکید کرده و همراه با آن آخرین دستاوردها و تجربیات سرآمدان این صنعت را ارائه خواهد کرد. در این کنفرانس سخنرانانی از اقصی نقاط جهان حضور خواهند داشت که آخرین فناوری ها و تجربیات خود را برای شرکت های ایرانی معرفی می‌کنند.

راهبردهای این رویداد شامل «شناسایی، معرفی و ترویج فناوری‌های معدنکاری توسعه یافته توسط شرکت‌های دانش بنیان و فناور، محققان دانشگاهی و کارشناسان صنعتی و معدنی»، «شناسایی و پیگیری مسایل و چالش‌های موجود در واحدهای معدنی و انتقال آنها به شرکت‌های شناسایی شده» و «انتقال، توسعه و بومی سازی فناوری‌های معدنکاری در کشور» می‌شود.

«برق ماشین آلات معدنی»، »مکانیک ماشین آلات معدنی»، «اتوماسیون ماشین آلات معدنی»، «روش های نوین فرآوری مواد معدنی»، «انتقال و توسعه فناوری های معدنکاری»، «مواد پیشرفته در فناوری های معدنکاری»، «روش های نوین اکتشاف منابع زیرزمینی (معادن، نفت و گاز، آب های زیرزمینی)»، «کاربرد فناوری های نوین در معدنکاری»، «روش های نوین استـخراج و پایدارسازی معادن»، «فناوری های اندازه گیری و رفتارنگاری در معادن» و «روش های نوین شناسایی و کاهش آثار زیست محیطی معدنکاری» از جمله محورهای اصلی این رویداد است.

ایران کشوری است که همه ظرفیت‌های لازم برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی را دارد. اما این کار نیازمند شکل‌گیری ارتباط موثر و سالم بین دانشگاه‌ها، شرکت‌های سازنده تجهیزات و ارائه کننده خدمات مهندسی و واحدهای معدنی کشور است. برگزاری کنفرانس ملی فناوری های معدنکاری ایران نیز فرصتی است تا بازیگران صنعت معدن گرد هم جمع شوند و برای توانمندسازی این حوزه همفکری و هم‌افزایی کنند.

همه دانش‌پژوهان، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در زمینه صنایع معدنی و وابسته و کارشناسان معدنی سراسر کشور دعوت هستند تا با مشارکت در این رویداد و ارائه مقالات، طرح‌ها و فناوری‌های خود به توسعه زیست‌بوم صنعت معدن کمک کنند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search