آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

اثرگذاری نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان‌ در صنعت دفاعی کشور ارتقا می‌یابد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاعات نوآوران و نخبگان، این همایش با شعار «دانش بنیان کردن نزاجا» با حضور حسین ملازاده دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، هیات رییسه نزاجا، معاون عتف ستاد کل نیروی مسلح آجا و نماینده وزارت علوم و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

همایشی که «تقدیر از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان موثر‌ در صنعت دفاعی کشور» و «شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی های علمی سایر شرکت های توانمند جدید در حوزه دفاعی به منظور تقویت شبکه زیست بوم فناوری سازمان» را هدف قرار داده بود. در این همایش از 25 شرکت دانش‌بنیان همکار با شبکه دفاعی کشور تقدیر شد.

در واقع نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در طراحی، تولید و توسعه فناوری‌های نیروهای مسلح، کاملا راهبردی و مؤثر است. به همین دلیل نیروی زمینی ارتش نیز هم‌راستا با شعار سال، در راستای حمایت و بهره‌گیری از توانمندی نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان‌ در صنعت دفاعی کشور گام بر داشته است. شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از عوامل موثر بر اقتدار نیروهای مسلح  هستند، چرا که بخش مهمی از نیازهای نظامی کشور با توان و تخصص نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان تولید می‌شود.

برپایی «نمایشگاه فناوری‌های دانش‌بنیان حوزه دفاعی» یکی از برنامه‌های جانبی این رویداد بود.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search