آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

اقتصاد دانش‌بنیان در بیانات مقام معظم رهبری| اگر علم در بخش‌های مختلف جدی گرفته شود، شرکت‌های دانش‌‌‌بنیان تولید و ثروت‌‌‌آفرینی می‌کنند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش بانک اطلاعات نخبگان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی 8 مردادماه 1391 در دیدار با جمعی از پژوهشگران و مسئولان شرکت‌های دانش‌بنیان با اشاره به پیشرفت‌های کشور طی چند سال اخیر، گفتند: با توجه به واقعیاتی که ما مشاهده میکنیم و جلوی چشم ماست، این اوجگیری، این رسیدن به این تعالی مورد نظر و پیشرفت، به هیچ وجه خیالپردازانه نیست و واقع‌‌‌گرایانه است. تجربه‌‌‌ این چند سال هم همین را نشان میدهد.

ایشان افزودند: در همین آمارهائی که داده شد، ملاحظه کردید که پیشرفت کشور در بخشهای مهم و دانش‌های نو و مؤثر در زندگی، با فاصله چند سال، پیشرفت چشمگیری بوده است؛ این نشان‌‌‌دهنده‌‌‌ این است که استعداد و ظرفیت و آمادگی هست.

رهبر نعظم انقلاب اسلامی ادامه دادند: ما باید این مسئله را جدی بگیریم؛ یعنی به مسئله‌‌‌ علم و تکیه‌‌‌ به علم در کشور اهمیت بدهیم؛ یعنی این را اساس کار قرار بدهیم. حرف ما در این چند ساله همین است. اگر چنانچه علم در بخش‌های مختلف جدی گرفته شد، آن وقت این شرکتهای دانش‌‌‌بنیان که بر مبنای علم کار می‌کنند، تولید میکنند و ثروت‌‌‌آفرینی می‌کنند، خواهند توانست به تدریج اقتصاد کشور را به شکوفائی واقعی برسانند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search