آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

موتورجست و جوی ایران ساخت به کمک فعالیت در فضای مجازی آمد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

موتور جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد که دایره اطلاعات بیشتری به زبان فارسی در اختیار کاربران قرار دهد.

به گزارش رسانه نوآوري،مهدی امانی، عضو هیات مدیره شرکت تورین تن با اشاره به این که موتور جست و جوی ایران ساخت می تواند مکمل خوبی برای نمونه های خارجی باشد، گفت: موتورهای جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد تا هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین مورد استفاده قرار گیرد و در دسترس کاربران برای بروزرسانی به صورت ساده قرار می گیرد.

 

بومی سازی اطلاعات

موتور جست و جوی ایران ساخت می تواند سرعت در بروزرسانی را ارتقا دهد و اطلاعات را به صورت بومی در اختیار کاربران قرار دهد و آخرین خبرها را به سرعت در دسترس قرار دهد.

در موتور جست و جوی ایران ساخت می توان اقدامات متعددی قرار داد که شاید در موتور جست و جوی غیر ایرانی ممکن نباشد زیرا آن ها به صورت تخصصی روی زبان فارسی و گویش های آن کار نکرده اند.

موتور جست و جوی ایران ساخت این ظرفیت را ایجاد کرده است تا گویش های کردی و لری و حتی لهجه های مختلف نیز تیز قابلیت جست و جو در دایره اطلاعات را داشته باشند.

 

ایجاد بالغ بر20 فرصت شغلی

مهم ترین مزیت موتور جست و جوی ایران ساخت توسعه زبان فارسی است و اگر از موتور جست و جوی دانش بنیان و شرکت های خصوصی حمایت شود، این موتور جست و جو می تواند راهگشا باشد.

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: شرکت تورین تن تاکنون موفق به ایجاد بیش از 20 فرصت شغلی به صورت مستقیم شده است و تلاش می کند تا با توسعه فعالیت های خود موقعیت های شغلی بیشتری ایجاد کند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search