آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

مقاومت کف‌پوش‌های بتنی کاربردی در صنایع دریایی ارتقا یافت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کشش، مقاومت و عمر کفپوش‌های بتنی تولید شده با فناوری نانو نسبت به نمونه‌های معمولی بیشتر و بالاتر است.

این ویژگی منحصر به فرد کمک کرده است تا از این محصول مقاوم و سخت در مکان‌هایی مانند انبارهای صنایع دریایی و کشتیرانی، بندرگاه‌ها و اسکله‌ها که عوامل مخرب محیطی همچون فشار و ضربه‌های شدید مکانیکی وجود دارد به راحتی استفاده کرد.

محصولی که توسط شرکت دانش‌بنیان آپتوس ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری تولید شده است. «مقاومت مکانیکی عالی»، «وزن پایین»، «نفوذناپذیری و جذب سطحی پایین آب»، «مقاومت خمشی بهبود یافته»، «مقاومت بالا نسبت به ضربه»، «کیفیت و سطح ظاهری مناسب»، «دوام بالا» و «تغییر ابعادی کم» از جمله ویژگی های این نوع کفپوش‌‍‌های بتنی است.

این محصول در دو سطح رویی و سطح بستر ساخته شده است. در سطح رویی که هنگام استفاده از کفپوش نمایان است و در معرض سایش قرار می‌گیرد از مصالح ریزدانه و یکنواخت استفاده می‌شود؛ اما سطح بستر که زیر لایه رویی قرار گرفته و پس از چیدن کفپوش در تماس با زمین بوده و نمایان نیست از مصالح درشت دانه‌تری استفاده می شود.

از این کف‌پوش‌های می‌توان در «سیستم‌های روسازی کف و ضد سرخوردگی»، «کفسازی صنعتی و تزئینی»، «مکان‌هایی که سطوح تحت سایش شدید قرار دارند»، «پارکینگ ها، انبارها و بندرگاه‌ها»، «سطح معابر، پیاده‌روها و تقاطع‌ها»، «کف پله محوطه‌های بیرونی»، «رویه رمپ‌ها ، شیب‌ها و پیچ‌ها»، «کف‌های هشداردهنده و سرعت‌گیر حاشیه‌ای و عرضی جاده‌ها و اتوبان‌ها و رویه محدوده‌‌های ایستگاه‌های عوارضی» و «رویه محوطه‌های پالایشگاهی و جایگاه‌های سوخت‌گیری» استفاده کرد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search