آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دستگاه برش ایران‌ساخت به کمک صنایع آمد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه برش اره نواری به کمک قطعه قطعه کردن قطعات سخت در صنایع آمده است.

حمیدرضا تقی زاده خطیر، عضو هیات مدیره شرکت خطیر ماشین با اشاره به این که دستگاه برش اره نواری تقریبا در تمامی صنایع به کار می رود، گفت: دستگاه های اره نواری با قابلیت و کیفیت بالا جهت برش دقیق و آسان برای انواع فلزات سنگین همچون مس، آهن، آلومینیوم، انواع پروفیل ها و با توجه به انتخاب تیغه مربوطه مناسب است.

 

استفاده از سیستم برش در کارگاه

سیستم برش اره نواری از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز در انجام کارهای کارگاهی و صنعت های کوچک است که در گروه برش های سرد قرار داده می شود و می توان گفت به علت راحتی که در این دستگاه در زمان کار وجود دارد و همچنین داشتن سرعت بالا در انجام برش ها از پر استفاده ترین دستگاه هایی است که جهت ایجاد برش در انواع مصالح به کار برده می شود.

در شرایطی چون شکستن و یا در رفتن تیغه می بایست نکاتی در نظر گرفته شود، که در ساخت و تولید این نوع اره این مورد به خوبی رعایت شده است و ایمنی را ارتقا داده است.

دستگاه برش اره نواری ایران ساخت به صورت هوشمند ساخته شده و دقت کار را بالا برده و کمک می کند تا ضریب خطای انسانی کاهش پیدا کند.

دستگاه برش اره نواری ایران ساخت تقریبا نیمی از قیمت نمونه خارجی قیمت دارد اما از کیفیت و کارآیی به مراتب بالاتری برخوردار است.

 

ایجاد بیش از 120 فرصت شغلی

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: بواسطه تولید محصولات دانش بنیان تا کنون 20 فرصت شغلی به صورت مستقیم و 100 فرصت شغلی به صورت غیرمستقیم ایجاد شده است.

کیفیت محصولات ایران ساخت به قدری ارتقا پیدا کرده است که امروز مشتریان خارجی دارد و برای کشور ارزآوری رقم زده است.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search