آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

ساخت و توسعه ماشین‌آلات پیشرفته آزمایشگاهی شتاب گرفت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حمایت از ساخت و توسعه ماشین‌آلات پیشرفته آزمایشگاهی مرتبط با حوزه‌های سلول‌های بنیادی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان همواره از موضوعات مطرح در ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی بوده است.

شرکت دانش‌بنیان ویرا فن آوران آوای پیشتازان از 1396 فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین‌آلات پیشرفته آغاز کرده است. در حال حاضر پنج نفر به‌طور مستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند و برای بیش از 30 نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال‌زایی ایجاد شده است.

مهم‌ترین محصول موجود در بازار این شرکت انواع سانترفیوژ با موتور براشلس است. محصول دیگر در حال تحقیق و توسعه این شرکت دستگاه سل واشر است که برای اولین بار در ایران تولید می‌شود.

کاربر این دستگاه همزمان 42 نمونه را در 10 دقیقه برای تعیین ار اچ خون آماده می‌کند، این دستگاه در بیمارستان‌ها به این صورت است که زمان حدود 25 دقیقه شست شو سلول را به کمتر از چند دقیقه کاهش می‌دهد. قیمت نمونه داخلی با براورد هزینه حدوداً نصف قیمت مشابه خارجی آن به فروش می‌رسد.

الکترو موتور براشلس قدرتمند تعبیه شده در این دستگاه از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا برخوردار است و به همراه لوازم جانبی متعدد آن امکان سانتریفیوژ کردن نمونه‌های موجود در انواع لوله‌های استاندارد، لوله‌های مخروطی، لوله‌های خون‌گیری، میکروتیوب‌ها و ... را فراهم آورده است.

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search