آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

حسابداری و رصد امور مالی را سامانه هوشمند ایران‌ساخت سرعت بخشید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سیستم حسابداری و رصد امورمالی امکان تعریف کدینگ ۷ سطحی برای حساب ها و ۳ سطح تفضیلی شناور را فراهم کرد.

پویا کیهانی عضو هیات مدیره شرکت هادی حساب رایان نوین با اشاره به این که معرفی گروه مرکز و ریز مراکز و ارتباط با کدگذاری حسابداری برای دسته بندی و تهیه حسابهای تلفیقی از جمله مزیت های سیستم ایران‌ساخت است، گفت: طبقه بندی کردن مراکز هزینه به فعالیت های مختلف برای قیمت تمام شده، قابلیت تفکیک حساب ها به پروژه های مختلف و ورود اطلاعات اسناد مالی به ساده ترین و سریع‌ترین روش به صورت ریالی و ارزی توسط سیستم ممکن شده است.

 

مسدودکردن هوشمند حساب

از سوی دیگر امکان صدور خودکار سند اختتامیه، افتتاحیه و بستن حساب ها، ثبت تصاویر ضمایم سند در اسناد حسابداری، امکان کنترل اسناد یادداشت، ثبت نشده، ناتراز و ابطال شده، از ویژگی‌های این سامانه ایران‌ساخت به شمار می‌رود.

سیستم حسابداری امکان تهیه گزارش کامل از گردش چک های دریافتی یا پرداختی یک حساب یا مشتری، گزارش گردش و مانده حساب ها به تفکیک سر فصل های شناور، مراکز هزینه و پروژه ها، تهیه گزارشات تراز و صورت های مالی اساسی و گزارش مرور حساب ها در کلیه سطوح حساب از کل به جز یا جز به کل را فراهم می کند.

 

ایجاد 30 فرصت شغلی

تهیه گزارشات تجمیعی و مقایسه ای شعب، صدور سند دریافت و پرداخت و اختصاص دادن هر ردیف سند به مرکز مورد نظر و ثبت اتوماتیک عملیات صندوق توسط سیستم حسابداری ممکن شده است.

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد:علاوه بر رفع نیاز داخل به سیستم های مالی امروز موفق شده ایم که 30 فرصت شغلی نیز به صورت مستقیم ایجاد کنیم.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search