آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دستگاه اتوماتیک جوش پلاستیک به کمک صنایع آمد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دستگاه اتوماتیک جوش پلاستیک ایران‌ساخت برای انجام فرآیند جوشکاری به صورت اتوماتیک، پیوسته و یکنواخت به کار می رود.

پویا تفرشی عضو هیات مدیره شرکت اوارپلاست کومش با اشاره به این که دستگاه اتوماتیک جوش پلاستیک، به عنوان ربات هایی کوچک برگرفته از دانش مکاترونیک جهت انجام فرآیند جوشکاری به‌صورت اتوماتیک، پیوسته و یکنواخت با توان کاری بالا هستند، گفت: در این ماشین ها معیارهای مختلفی از جمله فشار، سرعت و درجه حرارت به صورت آنالوگ و دیجیتالی قابل کنترل است.

 

استفاده در صنایع نفت

قابلیت کنترل دقیق الکترونیکی هوای گرم از ۴۰ تا ۵۰۰ درجه سانتیگراد، سبک، کم حجم و قابل حمل بودن، قابلیت نصب بر روی ماشین آلات و دائم کار بودن از جمله مزیت های دستگاه اتوماتیک جوش است.

صنایع ساختمان، صنایع کشاورزی، سد سازی، صنعت آب و فاظلاب، در لندفیل ها و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از دستگاه اتوماتیک جوش پلاستیک استفاده می شود.

به صورت جزئی تر دستگاه اتوماتیک جوش پلاستیک در جوشکاری انواع ورق های ژئوممبران، لاینینگ و ایزولاسیون دیواره تونل متروها، لاگون ها، لوله های بتنی انتقال فاضلاب و لندفیل ها و ساخت مخازن و تانک های نگهداری و انتقال آب و ساخت استخر های پرورش ماهی به کار می رود.

جوشکاری انواع ورق های تروپلین، پارچه های صنعتی و ترموپلاستیکها، جوشکاری کفپوش سالن های ورزشی، بیمارستانی، واگن های قطار شهری و اتوبوس ها، جوشکاری و ساخت چادرهای مسافرتی، سازهای پارچه ای، سایبان ها، کمپ، اقامتگاه ها، و بیمارستان ها صحرایی از جمله موارد دیگری است که در آن از دستگاه جوش پلاستیک استفاده می شود.

 

ارزآوری محصول

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: تاکنون ده ها فرصت شغلی به صورت غیرمستقیم ایجاد شده و ده فرصت شغلی نیز به صورت مستقیم در مجموعه ایجاد شده است. علاوه بر این دستگاه جوش تولید شده مشتریان خارجی متعددی دارد و فروش دستگاه جوش منجر به ارزآوری برای کشور شده است.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search