آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

معرفی محصولات با واقعیت مجازی و اینترنت اشیا سرعت گرفت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک شرکت خلاق با فعالیت در زمینه هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و اینترنت اشیا توانسته است تجربه منحصر به‌فردی از شناخت محصول و انتخاب را برای مشتریان فراهم کند.

بهزاد سامانی عضو هیئت مدیره شرکت خلاق بومی سازان فناوری های پیشرفته با اشاره به  فعالیت در حوزه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی گفت: این شرکت در حال توسعه فعالیت های خود به سمت هوش مصنوعی و اینترنت اشیا است.

این فعال فناور، سامانه جامع کاتالوگ واقعیت افزوده ایران‌ساخت را محصول محوری این شرکت عنوان کرد و افزود: این محصول ایران‌ساخت با نام لوگار، امکان ایجاد کاتالوگ با استفاده از فناوری واقعیت افزوده را برای برندها و افراد مختلف فراهم می‌کند.

محصول لوگار برای سیستم عامل های مختلف تلفن‌های همراه و همچنین به صورت تحت وب قابل استفاده است. با استفاده از لوگار، مشتریان قادر به مشاهده مدل سه بعدی محصولات در محیط پیرامون خود خواهند بود. این یک راهکار ویژه برای افزایش ضریب جذب مشتریان است.

 

از ورود به بازار تا ایجاد اشتغال

این ایده 3 سال پیش با محصولی به نام آرمکس، وارد بازار شد که با بهبود آن و رفع نقایص آن، لوگار به بازار ارائه شد. محصول ایران‌ساخت این شرکت، مشابه داخلی با این شرایط ندارد و نسبت به مشابه خارجی نیز برتری هایی دارد. کاملاً قابل ارائه خدمت به هر نقطه از جهان است

این شرکت در آغاز برای 19 نفر اشتغال ایجاد کرده است و با رفع چالش‌ها و تحقق حمایت‌ها این میزان می‌تواند افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت خلاق بومی سازان فناوری های پیشرفته با اشاره به  تبلیغ و کمک به توسعه بازار به عنوان نیاز اصلی این شرکت‌ها گفت: بدون بازار، شرکت¬های خلاق شانس کمی برای بقا دارند و خلاء زیادی در زمینه بازاریابی و ورود به بازار برای شرکت های خلاق احساس می شود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می‌تواند در زمینه کمک به ورود به بازار و حمایت¬های بیمه‌ای و مالیاتی، کمک های خوبی صورت بدهد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search