آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

نیاز کاربران را نسل پنجم نرم‌افزارهای ایران‌ساخت تامین کرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با شکل‌گیری خط تولید نسل پنجم نرم‌افزارهای ایران‌ساخت، زمینه برای تامین نیاز کاربران و سازمان‌ها با تولیدات نرم افزاری ساخت داخل تامین شد.

بابک وزیری مدیرعامل شرکت بهین افزار البرز با اشاره به این که خط تولید نسل پنجم نرم افزارها طراحی کاملا ایرانی دارد، گفت: خط تولید نسل پنجم نرم افزارها کمک می کند تا بروزترین نرم افزارها در داخل کشور تولید شود و نیاز داخلی برطرف شود.

 

کاهش کدنویسی در خط تولید

آن چه در خط تولید نسل پنجم نرم افزارهای ایران ساخت رقم خورده است این است که بدون کد کردن توانسته ایم نرم افزارهای دیگر را طراحی کنیم که این امر در کاهش هزینه ها نقش بسزایی دارد.

از سوی دیگر زمانی طراحی با کاهش کدنویسی نیز به حداقل رسیده است و این یک دست آورد مهم در عرصه تولید نرم افزار در داخل کشور است.

مرحله تجزیه و تحلیل مهم ترین مرحله در تولید نرم افزار است. تیم های توسعه نرم افزار به این مرحله توجه بسیاری می کنند. فراتر از تولید نرم افزاری که به زیبایی طراحی شده باشد، همچنین کاربر پسند و بدون اشکال باشد، به ابزاری نیاز است که بتوان سرمایه و بازده آن را بازگرداند که در خط تولید نرم افزارهای ایران ساخت به ان توجه شده است.

آزمایش متداوم نرم افزار در طول کد نویسی و تولید نرم افزار کمک می کند تا با مشکلات کار آشنا و به حل آن پرداخته شود. تست کردن مرحله به مرحله، باعث می شود که در مراحل بعدی دچار مشکل نشود که این امر نیز در خط تولید شرکت بهین افزار انجام می شود.

 

ایجاد 15 فرصت شغلی

این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: هم اکنون حدود 15 فرصت شغلی در شرکت بهین افزار البرز ایجاد شده است و کمک شده تا حجم قابل توجهی صرفه جویی اقتصادی و ارزی نیز رقم بخورد.

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search