آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

آزمایشگاه‌های حوزه گوهر سنگ در کشور توسعه می‌یابد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حوزه گوهر سنگ‌ها در کشور بضاعت بسیار خوبی به واسطه مواد معدنی و همچنین دانش وجود دارد و ایران جزو کشور‌هایی مطرح در این حوزه به لحاظ تنوع محسوب می‌‎شود.

در راستای ساماندهی، تقویت و توسعه آزمایشگاه‌های حوزه گوهر سنگ در کشور و به منظور کمک به بهبود کسب و کار و ارتقای کیفیت خدمات در این حوزه، طرح ملی صنعت گوهر سنگ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با همکاری و مشارکت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد نسبت به شناسایی و تقویت آزمایشگاه‌های حقیقی و حقوقی، مراکز علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی که دارای تجربه، تخصص و تجهیزات مرتبط در این حوزه هستند، اقدام کند.

بر همین اساس از آزمایشگاه‌های حقیقی و حقوقی فعال در این زمینه دعوت می‌شود برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مراجعه کنند.

مزایای عضویت در کارگروه ویژه گوهرسنگ شامل تشکیل کارگروه و انجمن آزمایشگاه‌های حوزه گوهر سنگ، تشکیل کارگروه ویژه کارشناسان و متخصصین حوزه گوهر سنگ، بهره‌مندی از حمایت‌های برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصصی و بهره‌مندی از حمایت‌های مالی و مشاوره تخصصی برای استقرار و دریافت اعتبارنامه استاندارد ISO/IEC17025 و بهره‌مندی از حمایت‌های متنوع به منظور تامین قطعات، تعمیر تجهیزات و خرید دستگاه‌های ساخت ایران می‌شود.

به دلیل اهمیت موضوع و توجه ویژه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به تقویت این حوزه، حمایت‌های مطرح شده صرفا به مراکز آزمایشگاهی عضو شبکه آزمایشگاهی تخصیص داده می‌شود.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search