آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در حوزه آموزش‌های راهبردی تحول‌ساز شدند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چندین شرکت خلاق و دانش‌بنیان از طریق فعالیت در حوزه آموزش‌های راهبردی، کوچینگ و منتورینگ توانسته‌اند، تحولی ساختاری در زیست‌بوم نوآوری کشور ایجاد کنند.

یکی از محورهای کار معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری حمایت از نوآوران جوان، استارتاپ‌ها و مدیران است. شرکت تجارت راه طلایی تینو نیز تلاش کرده با ایجاد یک پلاتفرم آنلاین و یک شبکه آموزرشی، مانند سایر شرکت‌های دانش‌بنیان و دیگر بازیگران این زیست‌بوم، گامی موثر بردارد.

این مجموعه دانش‌بنیان با ایجاد یک ساختار آموزشی و شبکه‌ای از مدرسین و نخبگان، پلتفرم ویدان را پایه‌گذاری کرده است. یکی از ماموریت‌های که این مجموعه برای خود تعریف کرده‌، توسعه مهارت های کاربردی و تخصصی به تمام کارمندان شرکت‌ها در همه نقاط کشور به صورت هم‌زمان و در جهت رفع چالش‌های شرکتی است. این امر با استفاده از روش‌های نوین و همچنین پلتفرم‌های موبایلی و سایر اپلیکیشن‌ها صورت می‌گیرد.

محمد مهدی ربانی رئیس هیئت مدیره شرکت تجارت راه طلایی تینو با اشاره به اینکه فروش، بازاریابی، مدیریت و تحلیل محتوا و مدیریت و رهبری، از جمله دوره‌هایی است که برای آموزش آن برنامه‌ریزی‌های مستمری انجام می‌دهیم، گفت: در حال حاضر، بازار محتوا، یکی از فراگیرترین‌های بازارهای روبه‌رشد در دنیا است و شرکت‌های دانش‌بنیان مختلفی نیز در کشور بر روی این حوزه متمرکز شده‌اند.

کوچینگ، مدیریت و رهبری، دیگر مسیر کاری این شرکت است. برخی ممکن است از خود بپرسند که چگونه می‌توان به یک مربی حرفه‌ای برای خود و دیگران در مسیر تبدیل استارتاپ به یک شرکت پویا و بالنده تبدیل شد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش دارد تا با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، مسیر تزریق آموزش‌های نوآورانه از این دست را به جامعه هموارتر سازد.

دیجیتال مارکتینگ، کارآفرینی، هوش مالی، کسب و کارهای آنلاین، موفقیت و بهبودی فردی از دیگر حوزه‌های است که شرکت دانش‌بنیان تجارت راه طلایی تینو بر آن متمرکز است.

در حال حاضر بیش از 370 شرکت دانش‌بنیان تنها در حوزه تجاری‌سازی فعالیت دارند، چندین شرکت خلاق و دانش‌بنیان دیگر نیز در بخش‌های آموزش و منتورینگ به فعالیت مشغول هستند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search