آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

170 عملیات در کشاورزی با محصولی ایران‌ساخت مدیریت هوشمندانه شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرآینده‌های مختلف کشاورزی در حوزه‌های تولید، کاشت، داشت، برداشت و فروش با تولید سامانه‌ای ایران‌ساخت بهبود یافت و مدیریت شد.

سامانه مزرعه (طراحی و پساده‌سازی سده بر اساس هوش تجاری) ابزاری در اختیار شرکت ها و موسسات بزرگ کشاورزی قرار می دهد تا با استفاده از این نرم‌افزار یکپارچه تحت وب به صورت مکانیزه نسبت به مدیریت تمامی حوزه های تخصصی اعم از زراعت، باغبانی، دامپروری و شیلات اقدام کرده و نحوه عملکرد و عملیات های انجام شده در همه سطوح زراعی را رصد می کند.

در نهایت طی یک داشبورد گزارش گیری با ویژگی های منعطف در حوزه کشاورزی امکان مشاهده گزارش های متنوع با قابلیت تعیین شاخص های نخصصی وجود خواهد داشت. این نرم افزار از بیش از 170 نوع عملیات های کشاورزی شامل تولید، کاشت، داشت، برداشت و فروش را پشتیبانی می کند. هزینه های سربار، نیروی انسانی، ماشین آلات و مواد اولیه را به صورت هوشمند کنترل می کند و حاوی زیر سرویس هایی برای انبار، مدیریت منابع انسانی و غیره است.

این سامانه که محصول شرکت دانش بنیان توکان فاطر مهام است و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تجاری سازی شده است با اتصال به سرویس های ارائه دهنده تصاویر ماهواره ای به صورت هفتگی تصویر برش خورده هر قطعه زراعی را دریافت می کند و پس از پردازش های لازم به صورت تاریخی در دسترس کاربر قرار می دهد. اتصال به سامانه پیش بینی هواشناسی و بهره برداری و تحلیل داده های آن برای هر قطعه کشاورزی از دیگر امکانات این سامانه است.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search