آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

طرح‌های پژوهشی و فناورانه حمایت می‌شود تا درمان اختلالات شناختی سرعت بگیرد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در فراخوان ستاد توسعه علوم و فناوری های علوم شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از طرح های پژوهشی در زمینه توسعه روش ها و ابزارهای ارتقاء و توانبخشی با نگاه ویژه به غربالگری، تشخیص و توانبخشی اختلالات روانپزشکی با استفاده از رویکردهای علوم اعصاب و علوم شناختی و نیز طرح های پژوهشی دسته ج مجموعه ای از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری برای دستیابی به یک هدف مشترک و مشخص در حوزه شناختی حمایت می کند.

این ستاد در چارچوب این فراخوان از تمامی محققان حوزه علوم و فناوری های شناختی درخواست می کند تا با دریافت و تکمیل فراخوان مورد نظر در بازه زمانی پانزدهم دی 1400 لغایت بیست و پنجم دی ماه 1400 که غیر قابل تمدید است، از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد بارگذاری کنند.

در این فراخوان همچنین توصیه شده است که محققان نسبت به تکمیل فرم پیشنهاد طرح بر اساس فایل راهنمای هر فراخوان اقدام کرده و تاریخ اعلام شده فقط برای بارگذاری فایل تکمیل شده است.

 

 

منبع، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search