آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

تولید محتوای دیجیتال توسط مخاطبان تسهیل شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک شرکت دانش‌بنیان پلتفرمی طراحی کرد که می‌تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.

سعید مقدم آریایی، مدیرعامل شرکت پیشگامان سروش رسانه که این محصول را تولید کرده است، توضیح داد: هدف از راه اندازی این پلتفرم، به حدأقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های به روزرسانی اپلیکیشن برای کسب و کارهایی است که نیازمند ارتباط بیش‌تر با مخاطبان خود هستند.

همچنین رویکرد پیشگامان سروش رسانه این سامانه کمک و یاری به مجموعه هایی است که در حوزه نرم افزاری فعالیت می‌کنند اما به هر دلیل نمی خواهند هزینه و زمان زیاد برای اپلیکیشن قرار دهند. پلتفرم اپ دوز می تواند ضمن افزایش سرعت، هزینه ها را در تولید اپلیکیشن برای مشتریان به حداقل برساند.

 

قابلیت خبرخوانی اختصاصی

از امکانات این پلتفرم می‌توان به مواردی همچون مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان اختصاصی، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، کیف پول اختصاصی، امکان پخش زنده و امکان برگزاری مسابقات برخط اشاره کرد .

این نرم افزار طراحی اپلیکیشن، با ماژول‌های متنوعی که در اختیار ارائه دهندگان محتوای دیجیتال قرار می دهد، توانسته بستری فراهم کند تا مجموعه ها و تیم های تولید محتوا بتوانند با استفاده از قابلیت های مختلفی که این زیرساخت دارد خدمانی نظیر مشاوره، سرگرمی، مسابقه، آموزش، شبکه اجتماعی، فروشگاهی را به عموم ارائه دهند.

محیط ساده و کاربردی به همراه قابلیت های فراوان توانسته است تولیدکنندگان محتوا را قادر بسازد محتوای مدنظر خود را به صورت یک نرم افزار مستقل یا به عنوان یک سرویس در قالب سوپر اپلیکشن های موجود در کنار دیگر اپلیکشن های کاربردی دیگر ارائه کنند.

 

ایجاد 55 فرصت شغلی

55 فرصت شغلی در مجموعه پیشگامان سروش رسانه ایجاد شده است. پلتفرمی که یک پنجم نمونه خارجی قیمت دارد اما خدمات پس از فروش آن کاملا در دسترس مشتریان داخلی است.

این فعال دانش بنیان با اشاره به این که اپ دوز قابلیت مدیریت کامل چرخه عمر محتوا را دارد، گفت: امکان توسعه اپلیکشن در قالب سرویس های مستقل از جمله قابلیت هایی هستند که در زیرساخت های اپلیکیشن‌ساز مشابه وجود ندارد به صورتی که ارائه دهندگان محتوا از زمان پیش تولید تا زمان انتشار و بروزرسانی می توانند این فرآیند را درسیستم مشاهده کنند تا بتوانند به بهترین شکل محتوای مدنظر را ارائه دهند.

 

 

منبع، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search