آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

نمایشگاه «خانه‌های نوآوری و صادرات فناوری ایران‌ساخت» برپا می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فراخوان ثبت نام اولیه در نمایشگاه دائمی شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان و خلاق منتشر شد.

ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی نمایشگاه دائمی «خانه‌های نوآوری و صادرات فناوری ایران ساخت» را برپا می‌کند. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و نمایش دستاوردها و محصولات شرکت‌های خلاق و دانش بنیانی است که قابلیت صادرات محصولات خود را دارند که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دائر می‌شود.

همچنین شرکت های خلاق و دانش بنیان صادراتی به صورت دوره ای امکان حضور در این نمایشگاه را خواهند داشت تا به معرفی توانمندی های خود بپردازند.

بنابراین از شرکت های خلاقی که دارای ظرفیت صادراتی هستند دعوت می‌شود در صورت تمایل به حضور و معرفی محصولات خود در این نمایشگاه تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری برای ثبت نام به دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق به آدرس اینجا مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search