آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

160 اختراع ایرانی ثبت بین‌المللی شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون برای ثبت 160 اختراع در دفاتر معتبر بین‌المللی حمایت کرده است.

از آنجا که این روزها برای حضور محصولات دانش‌بنیان در بازارهای بین‌‎المللی ثبت اختراع اهمیت زیادی پیدا کرده است، این اقدام کانون پتنت معاونت علمی را باید ارزشمند بدانیم.

بیش از دو هزار و 140 مخترع درخواست خود برای ثبت اختراع را به سامانه کانون ارسال کردند که از این میان 352 پرونده در ارزیابی محتوایی تایید شده است. همچنین 304 تقاضانامه نیز در ادارات معتبر ثبت اختراع خارجی منتشر شده است و 207 تقاضانامه نیز تحت معاهده پی سی تی قرار دارد.

کانون در مسیر ثبت اختراع بین المللی از مخترعان حمایت بیش از 90 درصدی می کند. پس با اقدام کانون می توان بصورت مستقیم با مراکز حقوقی و ادارات معتبر کشورها برای ثبت اختراع ارتباط برقرار کنیم .از سویی ثبت اختراع علاوه بر سختی مسیر هزینه های زیادی را برای مخترع دارد و برخورداری از این حمایت کمک زیادی به مخترعان است.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search