آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

برگزاری رویداد فناورانه و استارتاپی اینترنت اشیا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رویداد فناورانه و استارتاپی اینترنت اشیا برگزار می‌شود تا تیم‌های مستعد و برتر این حوزه شناسایی شوند و کسب‌وکار خود را آغاز کنند.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حامی رویداد «تریگ‌کمپ استارتاپی» شده است تا در کنار فعالان بخش خصوصی این حوزه بایستد و نقشی موثر در توسعه کسب و کارهای حوزه اینترنت اشیا بازی کند.

این رویداد به همت شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال و دیگر مجموعه‌های خصوصی برگزار خواهد شد. مفهوم اینترنت اشیا در حوزه‌های شهر هوشمند، ساختمان هوشمند و سلامت هوشمند در این رویداد به چالش گذاشته می‌شود.

در رویداد تریگ کمپ، ابتدا تیم‌سازی می‌شود و سپس تیم‌ها، تحت حمایت مشاوران و منتورها، روی محصول خود تمرکز می‌کنند. در پایان دوره، تیم‌های برگزیده امکان پذیرش در شتابدهی و جذب سرمایه را دارند. ضمن اینکه برگزارکنندگان این رویداد از استارتاپ‌های منتخب، برای تامین قطعات به منظور تولید انبوه و پیش‌خرید محصولاتشان حمایت می کنند.

ایجاد بستر مناسب برای شکل‌گیری ایده‌ها، تقویت مهارت‌های بین فردی در روند تیم‌سازی، استفاده از پلتفرم­‌های فنی و فروش در مسیر توسعه محصول، جذب تیم‌های برگزیده در دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری روی تولید انبوه محصولات تیم‌های منتخب از مزایای شرکت در این دوره فناورانه است.

این رویداد به دنبال شناسایی تیم‌های مستعد و دارای ظرفیت رشد است تا بتوانند با استفاده از این فرصت، توان و ظرفیتشان را ارتقا دهند و کسب و کاری فناورانه برای خود دست و پا کنند. رویدادی که در دو بخش آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد. مدت ثبت نام این پایان اسفندماه سال جاری است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search