آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دستاورد دانش‌بنیان‌های فعال پتروشیمی در کیش به نمایش درآمد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی آغاز به کار کرد.

دستاوردهای قابل توجه دوره نخست «نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی»، متولیان این رویداد را به برگزاری دومین دوره آن با مشارکت بازیگران این عرصه ترغیب کرد. بر همین اساس نیز امروز 27 بهمن ماه سال 99، این رویداد فناورانه در کیش کار خود را آغاز کرد و تا 29 بهمن‎‌ماه نیز ادامه دارد.

از جمله دستاوردهای دوره پیشین این رویداد می‌توان به «حضور بیش از ۱۶۰ شرکت داخلی»، «برگزاری 17 نشست تخصصی با حضور نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سازندگان تجهیزات صنعت پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان»، «برگزاری بیش از 40۰ نشست بین مشارکت کنندگان» و «عقد بیش از ۲۴ تفاهم‌نامه» اشاره کرد.

همه شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج فارس ضمن حضور در این نمایشگاه، نیازمندی‌های خود را به تولیدکنندگان تجهیزات و شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه و شرکت‌های فناور و توانمند داخلی نیز ظرفیت‌های دانشی و تخصصی خود را به این شرکت‌ها عرضه می‌کنند. این کار فضا و شرایط را برای آغاز همکاری میان عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان این تجهیزات فراهم می‌کند.

ستاد توسعه فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با مشارکت در این رویداد زمینه را برای «برگزاری پنل‌های تخصصی»، «معرفی نیازهای صنایع و سازمان‌ها»، «برگزاری نشست‌های رودررو در زمینه حل چالش‌ها و نیازهای فناورانه این حوزه»، «ارائه توانمندی‌ شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه پتروشیمی» و در نهایت «تقدیر از شرکت‌های فناور برتر و برگزیده دوره پیشین» را فراهم کرده است.

این ستاد با هدف شناسایی چالش‌ها و نیازهای فناورانه صنایع و سازمان‌های حوزه پتروشیمی و ارائه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور و شتاب‌دهنده‌های حوزه آب و انرژی در این رویداد همکاری کرده است تا شبکه‌ای میان اجزای اصلی زیست‌بوم فناوری و نوآوری در حوزه آب و انرژی شکل گیرد.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search