آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

جشنواره رسانه و آگاهی از مغز برگزار می شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی همزمان با هفته آگاهی از مغز جشنواره رسانه و آگاهی از مغز برگزار می شود.

هدف از برگزاری این رویداد ارزیابی، معرفی و تقدیر از فعالیت های ترویجی درحوزه علوم شناختی توسط دست اندرکاران فعال در رسانه ها خبری و شبکه های مجازی در هفته جهانی آگاهی از مغز است.

نخستین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز در ۴ بخش محتوای منتشر شده در رادیو، محتوای منتشر شده در تلویزیون، محتوای منتشر شده در مطبوعات و محتوای منتشر شده در فضای مجازی ( پادکست، ویدئوکست و وبلاگ) مورد ارزیابی قرار می گیرند.

برای شرکت در این جشنواره، لازم است فعالان رسانه ای محتوای متناسب با موضوع علوم شناختی و مغز را پس از تولید در طول هفته آگاهی از مغز از ۹ تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ از رسانه متبوع خود منتشر کنند.

داوران این جشنواره متشکل از افراد متخصص در دو حوزه علوم شناختی و رسانه انتحاب شده اند که با توجه به شاخص های کیفیت علمی، فراگیری مخاطب و خلاقیت در ارائه محتوا و فرم در هر بخش، نفرات برتر را انتخاب و معرفی می کنند. در این جشنواره به برگزیدگان درهر بخش علاوه بر لوح تقدیر، بیست میلیون ریال جایز نقدی نیز تعلق می گیرد.

علاقمندان شرکت در این جشنواره می توانند لینک مرتبط با برنامه یا محتوای منتشر شده را تا تاریخ ۲۲ اسفند به همراه توضیحاتی پیرامون معرفی خود و رسانه منتشر کننده به آدرس دبیر خانه جشنواره به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search