آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

برگزاری چالش ملی «سرمایه شناختی سازمان: ارزیابی و ارتقا»

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«سرمایه شناختی سازمان: ارزیابی و ارتقا» عنوان چالش ملی است که پنجم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

پرداختن به مسائل سازمان‌ها در شرایط ابهام و بحران ناشی از شیوع بیماری کرونا رویکردی است که این چالش ملی دنبال می‌کند و زمان برگزاری آن همزمان با هفته «آگاهی از مغز» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی است.

همچنین این رویداد از سوی گروه مدیریت شناختی موسسه آموزش عالی علوم شناختی و توسط صندوق پژوهش و فناوری گیلان که مجری برنامه ملی سرمایه گذاری حوزه علوم و فناوری‌ های شناختی است انجام می شود.

این چالش ملی بستری است تا ایده‌ پردازان، اساتید، محققان و متخصصان حوزه علم مدیریت، از علوم و فناوری ‌های شناختی برای حل معضلات و بهبود فرایند مدیریت در سازمان‌ها استفاده کنند.

این چالش در سطوح نگرش، کاربست و ابزارها و حول محورهای عملکرد سازمان و کارکنان، بهزیستی کارکنان، قابلیت سازمانی و شایستگی کارکنان برگزار می‌شود و برگزار کنندگان آن امیدوارند ضمن تبیین راهبردها و راهکارهایی در مواجه با مسائل و مشکلات سازمان‌ها در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر شیوع بیماری کرونا، ابزارهایی را برای حل مشکلات مدیران در شرایط مشابه فراهم آورند.

پذیرش طرح ‌ها در این چالش مبتنی بر اصول اخلاقی، به کارگیری متناسب علوم و فناوری‌های شناختی، رویکرد محصول محور بودن، اثر بخشی راهکار، ملموس بودن نتیجه و مقیاس پذیری آن، خلاقانه و نوآورانه بودن راهکار و تکرار پذیر بودن آن، از جمله معیارها و اولویت ها برای پذیرش طرح ها برای ورود به رویداد علمی چالش سرمایه شناختی سازمان است.

در این چالش علاوه بر تقدیر از تیم های برگزیده به صورت اهدای جوایز، سرمایه‌گذاران حاضر در چالش از جمله صندوق پژوهش و فناوری گیلان برای اجرای طرح ها آماده سرمایه گذاری هستند و طرح‌های منتخب از حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان صندوق تخصصی حوزه علوم و فناوری های شناختی و مجری برنامه ملی سرمایه‌گذاری BRAINVEST برخوردار خواهند بود.

همچنین تیم‌های برگزیده چالش سرمایه شناختی سازمان این فرصت را خواهند داشت تا بدون نیاز به مرحله ارزیابی و غربالگری وارد رویداد سرمایه‌گذاری BRAINVEST شده و طرح خود را در برابر نمایندگان سرمایه‌گذاران ارائه کرده و برای جذب سرمایه جهت گسترش کسب‌و‌کار خود تلاش نمایند.

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان از دانشجویان، مدیران و مشاوران سازمان‌ها، پژوهشگران و فناوران فعال در حوزه های علوم مدیریت و شناختی خواست تا با مراجعه به سایت برنامه، نسبت به کسب اطلاعات و ثبت نام در این چالش اقدام کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search