آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

کارگاه‌های آموزشی ویژه صنایع نرم و خلاق برگزار می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوره‌های آموزشی، وبینار و همایش‌های گوناگونی در شهرهای مختلف با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار می‌شود.

توانمندسازی شرکت‌ها و استارتاپ‌های خلاق از مسیر ایجاد تحول و دگرگون‌سازی آموزش از جمله اهداف بنیادی این ستاد محسوب می‌شود.

با توجه به پراکندگی بالای شرکت‌ها و فعالان خلاق در سراسر استان‌ها و مناطق کشور ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق و دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق وابسته به این ستاد تلاش می‌کنند تا در راستای عدالت آموزشی از وبینارها و دوره‌های آموزشی قابل اجرا در شهرستان‌های مختلف حمایت کنند.

بر این اساس در روزهای پیش‌رو، با حمایت و همکاری ویژه مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای مختلفی در حوزه صنایع نرم و خلاق و دیگر حوزه‌ها برنامه‌ریزی شده است.

وبینار مدیریت کسب و کارهای فناورانه از جمله این کارگاه‌های برخط است که 30 دی ماه در همدان برگزار می‌شود. همچنین ایجاد و مدیریت برند در کسب و کارهای نوپا و در حال رشد نام وبینار دیگری است که در قزوین برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این وبینار نیز 30 دی ماه 1399 است.

مدیریت هوشمند استراتژیک با نگرش 360 درجه، نام یکی دیگر از این وبینارها است که میزبان، فعالان خلاق آذربایجان شرقی خواهد بود. این رویداد برای 1 بهمن ماه برنامه‌ریزی شده است. وبینار نگاه جامع به برند سازی نیز در 1 بهمن ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

نکات کاربردی و کلیدی در طراحی وب‌سایت، در استان البرز، آنالیز و تحلیل رقبا: روش‌ها و تکنیک‌ها در استان مرکزی و تدوین طرح کسب و کار و چشم‌انداز آن در یزد نیز نام برخی دیگر از این دوره‌های آموزشی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این وبینارها به آدرس اینترنتی bizservices.ir مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search