آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فراخوان جذب ایده در حوزه چسب، رنگ و رزین منتشر شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شتابدهنده بهرنگ با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این فراخوان را منتشر کرده است تا ایده‌‌ها برتر برای پرورش و توسعه شناسایی شوند.

ایده‌پردازان و فناوران برای ارسال طرح‌های خود تا 30 دی ماه فرصت دارند و برای ثبت نام می‌توانند به اینجا مراجعه کنند. پس از ثبت نام ارزیابی اولیه طرح انجام می‌شود و تیم‌های برگزیده برای مصاحبه حضوری انتخاب می‌شوند. پس از این مرحله نیز تیم ها به مرحله پیش شتابدهی راه می یابند و در این دوره به مدت 2 تا 4 ماه روی توانمندسازی آنها کار می شود تا با قدرت وارد مرحله شتابدهی برای توسعه ایده و محصول خود شوند.

 

شتابدهنده بهرنگ به صورت تخصصی در حوزه‌های رزین، چسب و رنگ فعال است. این شتابدهنده تمام تلاش خود را برای حضور متقاضی صنعتی از همان ابتدا به عنوان حامی طرح به کار برده است. این اقدام می‌تواند به پیشبرد با کیفیت فرآیند توسعه فناوری کمک کند. همچنین زمینه برای خرید محصول یا جذب فناوری در صنعت هموار می شود.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search