آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

ریل صنعت واگن‌سازی با دستاوردهای دانش‌بنیانی به بازار متصل شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

واگن‌سازی یکی از صنایع منتفع از دستاوردهای دانش‌بنیانی است. شرکتی با توانمندی بالای دانشی به ساخت قطعات مرتبط با حوزه ریلی ورود کرده است.

شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان شرکتی دانش‌بنیان است که طراحی و تولید انواع خودروی ریلی، ریل باس، واگن مترو، واگن های باری لبه کوتاه و لبه بلند، طراحی و تولید بوژی، ساخت قطعات و اجزاء واگن، تعمیرات و نگه‌داری ناوگان را در دستور کار قرار داده است.

به گفته امیر اسلامی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان، ایریکو با در اختیار داشتن نیروی انسانی با سابقه، بکارگیری دانش روز، مشارکت با شرکت‌های مطرح ریلی دنیا و دارا بودن خط تولید انعطاف پذیر به‌عنوان شرکتی چابک در سطح منطقه مطرح است.

این فعال دانش‌بنیان در ادامه تاکید کرد: بوژی نوعی کفی تریلی یا ارابه است که شبیه کمر شکن است ولی تعداد چرخ‌های آن خیلی بیشتر است بدین معنی که دارای محورهای متعدد متناسب با میزان بار است و برای حمل بارهای بسیار سنگین به منظور کاهش فشار بار بر روی جاده، راه آهن و نیز اسبی که آن را می کشد طراحی شده است.

وی افزود: تعمیرات واگن، تعمیرات لوکوموتیو، تعمیرات بوژی، تست توزین، تست راه‌اندازی، تست بارگذاری، بوژی، تست باران، تست استاتیک بدنه، امکان سنجی، طراحی و مشاوره ناوگان ریلی، طراحی جوش، مدل سازی 3 بعدی و شبیه‌سازی و آنالیز از جمله خدمات ارائه شده در شرکت ما است.

این فعال فناور همچنین بیان کرد: تاسیس کارخانجات در داخل یا خارج از برای تولید، ساخت و تهیه انواع خودروهای ریلی مانند اتوبوس ریلی، واگن مترو، مونوریل و واگن داخل شهری، ساخت قطعات و اجزاء واگن، خرید و فروش، واردات و صادرات مواد اولیه و محصولات و قطعات و هرگونه ماشین‌آلات مربوط به واگن و ارائه خدمات مشاوره‌ای و مشارکت در طرح‌های سرمایه‌گذاری تولیدی و غیرتولیدی از دیگر خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌کنیم.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search