آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

هم‌افزایی نوآورانه؛ تیم‌های خلاق حوزه ساخت و تولید جذب می‌شوند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«هم‌افزا» عنوان شتابدهنده‌ای است که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری تاسیس می‌شود.

«هم‌افزا» یک شتاب‌دهنده تخصصی درحوزه ساخت و تولید است که تمرکز فعالیت آن هم‌ افزایی توانمندی‌های نوآورانه و خلاق، با ظرفیت‌های صنعتی کشور در راستای رفع نیازها و چالش‌های جامعه است.

ماموریت شتابدهنده هم‌افزا ایجاد بستر رشد و هدایت ایده‌های خلاقانه کاربردی و نوآورانه برای تجاری‌سازی آن‌ها در بنگاه‌های تولیدی و تجاری موجود است. در واقع، استفاده از توانمندی‌ دانشگاهیان و مخترعان کشور به‌عنوان بازوی تحقیق و توسعه شرکت‌های تولیدی با خروجی مشخص و تبدیل این حرکت به یک جریان و فرهنگ در بین دانشگاه و صنعت‌ هدف اصلی «هم‌افزا» است.

در این راستا، فراخوان نخست با همکاری توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری و انجمن تحقیق و توسعه و نوآوری صنایع و معادن ایران با هدف جذب تیم‌های خلاق و نوآور دارای طرح و ایده در این شتاب‌دهنده، منتشر شده است.

شتابدهنده، «هم‌افزا» بر پایه تجربیات ارزشمند مدیران و کارشناسان حوزه‌های حمایتی کشور و نیز متکی بر توانمندی‌های گسترده انجمن تحقیق و توسعه و نوآوری صنایع و معادن ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طراحی و عملیاتی شده است.

تیم‌ها و هسته‌های خلاق، نوآور و فناور در حوزه‌های مانند تجهیزات و لوازم خانگی، محصولات فرهنگی، آموزش و سرگرمی، تجهیزات پزشکی و محصولات توانبخشی و صنایع غذایی می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را به شتابدهنده هم افزا ارائه کنند.

حمایت مالی و مشاوره‌ای در حوزه‌های حقوقی، فنی، مالکیت فکری و کسب و کار متناسب با شرایط هر طرح و عرضه فضای فیزیکی استقرار و امکانات و تجهیزات اداری، برخی از حمایت‌های ارائه شده به تیم‌های خلاق و نوآور در شتابدهنده هم‌افزا است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و پذیرش در این شتابدهنده، پس از ارزیابی‌های لازم یا کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search