آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فراخوان| ایده‌های نو را برای کمک به سالمندان و افراد دارای معلولیت ارسال کنید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دومین رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری‌های توان‌بخشی 13 و 14 آذرماه با هدف حمایت از ایده‌های علاقمندان به تجهیزات توانبخشی برگزار می‌شود.

حامد معیری دبیر این رویداد ملی استارتاپی با اعلام این خبر و با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین رویداد استارتاپی در حوزه صنعت توانبخشی در سال گذشته گفت: بسیاری از افراد دارای معلولیت افرادی کارآفرین هستند و ذهنی خلاق دارند. از سویی در کشور حدود ۴ میلیون معلول و ۸ میلیون سالمند داریم و هر سال به این ارقام افزوده می‌شود.


وی همچنین بیان کرد: بازار بزرگی داخل کشور و هم کشورهای همسایه در این حوزه وجود دارد و شرکت‌های فناور می‌توانند از آن استفاده کنند. دانشجویان علاقمند و افراد دارای معلولیت خلاق و صاحب ایده می‌توانند در این رویداد شرکت و ایده‌های خود را مطرح کنند.


بر اساس این گزارش، رویداد ملی استارتاپی در حوزه فناوری‌های توان‌بخشی در دو بخش دریافت ایده و نیاز برگزار می‌شود. برای شرکت در رویداد علاقمندان باید از ایده خود در حوزه صنعت توان‌بخشی برای افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان یک ویدئوی ۳ دقیقه‌ای تهیه‌ و آن را از طریق سایت رویداد به آدرس rehabtech.ir آپلود کنند. پس از داوری، ویدئوهای برگزیده به رویداد اصلی راه‌ می‌یابند و از حمایت‌های لازم برای منتورینگ، شتابدهی، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی برخوردار می‌شوند.


شرکت فناور همیار مکانیک کوشا برگزار کننده رویداد است و ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناری ریاست‌جمهوری نیز از آن حمایت می‌کند.
در نخستین دوره از این رویداد ملی، بیش از ۱۲۰ ایده به دبیرخانه رویداد ارسال شد که از میان ۱۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی، ۳ ایده برتر انتخاب شدند و 15 ایده راه یافته به مرحله نهایی برای تجاریسازی حمایت شدند.


حمایت مالی از ایده‌ها، سرمایه‌گذاری از روی ایده‌ها، کمک به تجاریسازی و بازاریابی ایده‌ها برگزاری دوره‌های کوتاه مدت خلاقیت و کارآفرینی و اختصاص دفتر کار و تجهیزات اداری بخشی از خدمات و تسهیلاتی است که در این رویداد ارائه می‌شود.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search