آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فراخوان| فناوران ایده‌های نوآورانه نفتی را ارائه کنند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کمتر حوزه‌ای در کشور مانند بخش نفت و گاز با حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، شاهد چنین حجم قابل توجه‌ای از تحول بوده است. در راستای توسعه روزافزون نوآوری در این عرصه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی فراخوان پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت منتشر شده است.

این رویداد که با همکاری شتابدهنده آبان و پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود، حوزه‌های متنوعی در صنایع پایین‌دستی و بالادستی صنعت نفت را در برمی‌گیرد. توسعه فرایند و فناوری تجهیزات، از جمله محورهای تعیین شده برای این فراخوان هستند.
مخازن و توسعه میادین، فناوری‌های پالایش نفت، فناوری اطلاعات بالادستی نفت، فناوری‌های فراوری نفت و انتقال گاز و توسعه نرم افزارهای بالادستی نفت، نیز از دیگر محورهای در نظر گرفته شده برای این رخداد هستند.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، صنایع نرم و خلاق، استارتاپ‌ها و تیم‌های نوآور دانشگاهی، می‌توانند برای حضور در این رویداد، طرح‌ها و ایده‌های خود را با محوریت اهداف در نظر گرفته شده برای داوری به دبیرخانه رویداد پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت نفت ارسال کنند.
بنا بر اعلام دبیرخانه این رویداد، فعالان فناور این حوزه تا 15 آبان ماه فرصت دارند تا طرح‌ها و ایده‌های خود را برای حضور در این فراخوان ارسال کنند. پس از اتمام پذیرش طرح‌ها، روند داوری ایده‌ها و پروژه‌های نوآورانه ارسال شده از 20 آبان ماه 1399 آغاز می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته 8 آذر 1399 به عنوان تاریخ آغاز فرآیند استقرار و پیش شتابدهی، در نظر گرفته شده است. منتخبین این رویداد و برگزیدگان فرایند داوری در نهایت می‌توانند به فراخور امتیاز و جایگاه از مزایای مختلفی بهره‌مند شوند.

تامین سرمایه اولیه یکی از بسته‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. همچنین تیم‌های منتخب از مشاوره، منتورینگ، مربیگری و آموزش تخصصی لازم نیز بهره‌مند می‌شوند. برخورداری از شتابدهی حرفه‌ای برای تبدیل ایده به کسب وکار و امکان استقرار در فضای کاری و برخورداری از امکانات و زیرساخت‌های لازم نیز از دیگر مزیت‌های در نظر گرفته شده برای استارتاپ‌های منتخب است.

تسهیل ارتباط تیم‌های منتخب و محیط‌های علمی و دانشگاهی و امکان دسترسی به آزمایشگاه و خدمات کارگاهی کارخانه نوآوری آبان و پژوهشگاه نفت نیز از دیگر بسته‌های حمایتی در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت این رویداد به نشانی https://abanevent.ir مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search