آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

کاربردی‌ترین آموزش‌های بازاریابی دیجیتالی را بیاموزید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها» دلیلی شد تا رویدادی فناورانه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جموری برگزار شود. این رویداد 28 آبان‌ماه آغاز می‌شود و سه روز ادامه می‌یابد.

«بوتکمپ آنلاین دیجیتال مارکتینگ، سئو و تولید محتوا» رویدادی فناورانه است که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و توسط آکادمی دانشکار برگزار می‌شود.

طبق آمارهای جهانی، دیجیتال مارکتینگ در بین 10 شغل پرتقاضا از سوی کارفرمایان قرار دارد. شغلی که به دلیل آنلاین شدن بسیاری از فرآیندها، جایگاه بسیار مهمی در فروش و بازاریابی شرکت‌ها پیدا کرده است. به همین دلیل آموزش کاربردی آن به علاقه‌مندان و فعالان این حوزه یکی از ضرورت‌هایی است که به برگزاری رویدادی فناورانه منجر شده است.

این دوره با هدف ارائه کاربردی‌ترین آموزش‌های حوزه دیجیتال مارکتینگ و آماده‌سازی افراد برای جذب در شرکت‌ها توسط آکادمی دانشکار برگزار می‌شود. در این بوتکمپ بیش از 170 ساعت آموزش کاربردی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مهارت‌های نرم مورد نیاز، به شرکت کنندگان داده می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search