آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

تجهیزات سرچاهی دانش‌بنیان به نیاز صنایع نفت و گاز پاسخ داد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از بنیانگذاران و پیشگامان در عرصه ساخت تجهیزات سرچاهی است و تولید انواع این تجهیزات برای تزریق به صنعت نفت و گاز را در اولویت کاری خود قرار داد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌شود. این کار از واردات این محصولات به کشور جلوگیری کرده است.

سال 80 بود که با هدف ساخت تجهيزات مختلف سرچاهی پا به عرصه تولید گذاشت و کار خود را با یک شریک خارجی شروع کرد و پس از مدتی با خرید سهام شریک غیر ایرانی خود، یک تنه مسیر توسعه تجهیزات فناورانه سرچاهی را ادامه داد. سرویس خدمات سرچاهی برای سرویس‌دهی به دكل‌های حفاری، تعمیراتی و تعمیر و نگهداریی چاه‌های تولیدی با تکمیل چاه ارائه می‌شود.

شرکت دانش‌بنیان فناوری تجهیزات سرچاهی از بنیانگذاران و پیشگامان ساخت تجهیزاتی مانند «تاج چاه شیرآلات فشار قوی» و «شیرهای دروازه‌ای» مطابق با استانداردهای جهانی است. اين شركت با دارا بودن ماشين‌آلات مدرن و پیشرفته خود، دستگاه‌های تست هيدرواستاتيك، گاز و با اتکا به توانمندی‌های مهندسی، قابليت توليد تمام محصولات و تجهیزات چاهی مطابق با استانداردهای جهانی را دارد.

به گفته علیرضا فلسفی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، این شرکت در مسیر فناورانه خود به حدی پیشرفت کرد که همه مواد اوليه ساخت تجهيزات سرچاهی را با اتکا به توان داخلی تامین کرد. این در حالی است که پیش از این همه این مواد، از کشورهاي انگليس، سنگاپور و آمريکا خريداری می‌شد.

این فعال فناور می‌گوید: شرکت ما به عنوان یکی از برترین و بزرگترین تولیدکنندگان داخلی کشور در زمینه طراحی و تولیدات تجهیزات سر چاهی و تاج چاه تاکنون موفق به اخذ تاییدیه‌های فنی برای محصولات خود شده است. این محصولات، به خوداتکایی صنایع مادر منجر شده است.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search