آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دانش‌بنیان‌های ایرانی با یک هیات کنیایی تعامل می‌کنند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری ریاست جمهوری نشست رو در رو میان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و یک هیات دولتی از کشور کنیا برگزار می‌شود.

بازار کشور کنیا و شرق قاره آفریقا را فرصت بسیار خوبی برای فعالیت تولیدکنندگان ایرانی می‌دانند و هزینه نیروی کار بسیار ارزان، نبودن موانع گمرکی و امکانات بکر اقتصادی را گواه این فرصت. جمعیت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفری قاره آفریقا را باید دریابیم و از این بازار بزرگ و بکر بهره‌مند شویم.

این کشور بزرگ و اقتصادی انتخاب مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است تا بازار دانش‌بنیان‌ها را در آن توسعه دهد. کشوری که با وجود داشتن روابط حسنه با ایران و بازار با ارزش اقتصادی فقط میزبان بخش کوچکی از توانمندی‌های اقتصادی و تولیدی ایران است.

اما برگزاری نشست رو در روی یک هیات کنیایی به ریاست استاندار شهر بومت با شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور ایرانی فرصتی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراهم کرده است تا توانمندان حوزه کشاورزی، آب، محیط‌زیست و انرژی‌های تجدیدپذیر کنار هم بنشینند و برای توسعه روابط تجاری و فناورانه با یکدیگر گفت‌وگو کنند.

این نشست 21 مهرماه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://tesc.ir مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search