آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

مرکز نوآوری آو افتتاح شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«مرکز نوآوری و شتابدهی آو» با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری افتتاح شد تا راه رونق استارتاپ‌های فعال در حوزه بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ هموار شود.

مرکز نوآوری آو با تمرکز بر حوزه‌های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب‌و‌کارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری‌ آماده می‌کند.

مرکز نوآوری آو بر بستر هلدینگ دی‌ان‌ای یونیون در کنار ۱۶ تیم فناور و استارتاپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری‌های پیشرفته فعالیت می‌کند.

همزمان با افتتاح مرکز نوآوری آو، ۴ خدمت استارتاپی توسط استارتاپ‌های دی‌ان‌ای یونیون در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است به دست معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.

بیش از ۴۵۰ نیروی انسانی تمام وقت و ۱۰۲۵ نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می کنند. تیم‌های نوآور فعال در حل مسائل آینده بازاریابی از این خدمات بهره مند می شوند.
شرکت های شناخته شده خارجی مشتری خدمات شرکت‌های زیرمجموعه دی‌ان‌ای یونیون هستند و در حال حاضر زمینه استفاده شرکت‌های داخلی از این خدمات فراهم شده است.


آو با هدف سرعت دادن به پیشرفت و تحول آفرینی در صنعت بازاریابی دیجیتال شکل گرفته است. در حال حاضر با همراهی برندهای شناخته شده نیز کار شتابدهی ایده‌های نوآورانه را دنبال می‌کند.
بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای احداث این مجموعه فناور صورت گرفته است و در سال جاری نیز ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خواهد شد.

افزایش ظرفیت‌های فناورانه در حوزه مشاوره صنعت برق
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری همچنین از شرکت موننکو بازدید کرد. این شرکت دانش‌بنیان فعالیت خود را در صنعت برق آغاز کرده است و در حوزه‌های مخابرات، نفت و گاز پتروشیمی دیسپاچینگ و فناوری اطلاعات فعالیت خدمات مهندسی مشاوره ارائه می‌کند و از یک دهه پیش صادرات به کشورهای خارجی را انجام می‌دهد.
ابن شرکت دانش‌ بنیان در پروژه‌های ملی بخش تحقیق و توسعه و مدیریت زمینه اشتغال بیش از یک هزار و 200 نیروی انسانی را فراهم کرده است.

تولید ۵۸هزار مگاوات نیروگاه، ۳۰ پروژه انرژی تجدیدپذیر و تولید پراکنده، ۲۶ پروژه زمین‌شناسی و معدن و بیش از ۲۴هزار کیلومتر خطوط انتقال و حضور در بیش از ۳۰درصد پروژه‌های فناورانه و صنعتی کشور از جمله فعالیت‌های این شرکت دانش بنیان است.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search