آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

قطعات لاستيكی و پلاستیکی دانش‌بنیان به صنایع کشور کمک می‌کند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی و توليد انواع كامپاند لاستيك و پلاستیک براي توليد قطعات کاربردی در صنعت خودرو، لوازم خانگي، صنايع دريايي و غیره تلاشی دانش‌بنیان است که به ثمر نشسته و صنایع کشور را از واردات این محصول کاربردی بی‌نیاز کرده است.

مجموعه‌ای فناور از سال 81 کار خود را آغاز کرد. این شرکت با تشكيل تيمي متخصص از بهترين دانش‌آموختگان دانشگاه‌هاي معتبر، طراحی و تولید انواع كامپاند لاستيك را در دستور کار قرار داد.

سهیل یزدان‌بخش مدیر شرکت دانش‌بنیان بسپار سازه، درباره محصولات این شرکت فناور، می‌گوید: این مجموعه تنها کارخانه مستقل طراحی و تولید انواع کامپاند در خاورمیانه است که توانسته کلیه محصولات خود را به تایید شرکت‌های معتبر اروپایی برساند. همچنین به قطعات لاستيكی و پلاستیکی کاربردی در صنایع مختلفی مانند خودرو، لوازم خانگی، دريايی و غیره کامپاند می‌گویند.

او ادامه می‌دهد: هم‌اکنون، تولید انبوه کامپاندهای قطعات گوناگون، مانند مانتینگ‌ها، قطعات هیبریدی لاستیک-فلز، ضربه‌گیر، واشر و اورینگ، انواع شلنگ‌های سوخت، رادیاتور، روغن هیدرولیک، تهویه، انواع قطعات گردگیر، انواع پروفیل‌های آب‌بندی سالیدی و اسفنجی و ، قطعات لاستیکی صنایع ریلی و تونلی و انواع کامپاند مصرفی درزیره کفش‌ها وپوتین‌ها و غیره در این شرکت تولید می‌شود.

این فعال فناور همچنین می‌گوید: در حال حاضر، این شرکت حدود 250 فرمول مربوط به آمیزه‌های مختلف لاستیکی با همه پایه‌های پلیمری موجود در صنعت لاستیک را با توجه به نوع قطعه و محل کاربرد آن، تولید می‌کند که در آن ۳۰۰ نوع مواد اولیه در مقادیر مختلف استفاده شده است.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search