آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دانش‌بنیان‌ها در کنفرانس آنلاین براتیسلاوا شرکت می‌کنند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امسال کرونا موجب شد که نمایشگاه سالانه Matchmaking براتیسلاوای اسلواکی به صورت آنلاین برگزار شود. دانش‌بنیان‌ها هم با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

نمایشگاه سالانه براتیسلاوا معمولا بر حوزه‌های نوآوری صنعتی، خودروسازی، دیجیتال و مشاوره اقتصادی متمرکز است. نمایشگاهی که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا 30 مهرماه ( 21 اکتبر) به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

ارتباطات بین‌المللی یکی از الزامات اولیه در فرآیند جهانی شدن شرکت‌ها و صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان‌ها است. اما در شرایط بروز بیماری کرونا که همه این اقدامات شکل دیگری گرفته و به صورت آنلاین برگزار می‌شود، حمایت‌های اینچنینی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به سمت رویدادهای آنلاین چرخیده است.

بر همین مبنا هم مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا پایان سال از مشارکت دانش‌بنیان‌ها، شرکت‌های خلاق و استارتاپ‌ها در رویدادهای فناورانه بین‌المللی حمایت می‌کند. متقاضیان حضور در رویداد سالانه Matchmaking براتیسلاوای اسلواکی می‌توانند از حمایت‌های این مرکز بهره‌مند شوند. آنها تا 13 مهرماه برای ثبت‌نام فرصت دارند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر ودریافت حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اینجا مراجعه کنند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search