آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

وبینار تخصصی «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» برگزار می‌شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پارک‌های علم و فناوری بازوی توانمند معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برای توسعه هر چه بیشتر زیست‌بوم نوآوری در کشور محسوب می‌شوند. با توجه به اهمیت این مراکز، وبیناری تخصصی برای «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» با حمایت معاونت نوآوری و تجاریسازی فناوری، ستاد توسعه فرهنگ‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد توسعه نوآوری و فناوری محمود شیخ زین‌الدین برگزار می‌شود.

این وبینار در 6 ساعت و سه بازه زمانی مختلف برگزار می‌شود. علاقه‌مندان حضور در این وبینار می‌توانند در 26 شهریور ماه، 2 مهرماه و 9 مهر ماه 1399 در سه مرحله در وبینار «توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری» حضور یابند.

یکی از مباحثی که در این وبینار به آن پرداخته می‌شود، «مقدمه‌ای بر مکان‌یابی» است. مکانی که پارک علم و فناوری در آن احداث می‌شود بسیار حائز اهمیت است و باید تمام شرایط در نظر گرفته شود. بر این اساس، شرایط جغرافیایی و پیش‌نیازهای مکان‌یابی پارک‌های علم و فناوری مورد بحث قرار می‌گیرد.

«نقش عناصر شهری در پارک»، «رویکردهای شهرسازی و مبانی طرح جامع» و «رویکردهای شهرسازی و مبانی طرح جامع» از جمله دیگر محورهای مورد توجه این وبینار تخصصی است.

علاوه بر این کارشناسان حاضر در این وبینار، آخرین ضوابط و مقررات ساخت و ساز را مورد بررسی قرار می‌دهند تا توسعه عمرانی پارک‌های علم و فناوری منطبق با جدیدترین قوانین و مقررات وضع شده، انجام گیرد.

«زیرساخت‌های پایه و تاسیسات زیربنایی» از جمله دیگر مباحثی است که حاضریان در این وبینار و کارشناسان مدعو در مورد آن گفتگو و تبادل نظر خواهند کرد.

علاقه‌مندان حضور در این وبینار می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سامانه www.zeinodin.org مراجعه کنند.

این وبینار در راستای توانمند‌سازی مدیران حوزه فناوری و نوآوری طراحی شده است و علاوه بر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان، معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری این معاونت نیز در برگزاری آن مشارکت خواهد کرد.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search