آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

با محصولی دانش‌بنیان؛ چرخه دریافت قبوض کوتاه‌تر شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کوتاه کردن چرخه دریافت قبوض و تسریع در روند وصول مطالبات، خرید راحت و آسان شارژ مشترکان اعتباری به‌صورت الکترونیکی و لحظه‌ای هدفی است که منجر به شکل‌گیری شرکتی دانش‌بنیان شد.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان کشور سال 95 با 6 متخصص و نخبه داخلی به حوزه توسعه انواع محصولات همراه اول ورود کرد. این شرکت امروز با داشتن 60 نیروی انسانی کار خود را در حوزه‌های دریافت قبوض و تسریع در روند وصول مطالبات، روش راحت و سریع خرید شارژ مشترکان اعتباری به‌صورت الکترونیکی و لحظه‌ای و توسعه و تنوع محصول با تحلیل نیاز بازار، ادامه داد.

فعالیت‌های شرکت دانش‌بنیان ستاره اول منجر به حذف واسطه‌ها و توسعه فروش انواع محصولات ازجمله شارژهای فوق‌العاده، شارژ اضطراری، خرید انواع بسته‌های مختلف اینترنتی و پرداخت قبوض شده است.

به گفته محمدجواد صدوقی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری و استقبال از نرم‌افزارهای پرداخت، شرکت ما در این حوزه پا به این عرصه فعالیت گذاشت. هدف از ارائه این اپلیکیشن ایجاد سهولت هرچه بیشتر در استفاده از سرویس‌هایی نظیر خرید شارژ کلیه اپراتورها، خرید شارژ و غیره است.

این فعال فناوری ادامه داد: پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت قبوض جریمه، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس، خرید انواع بیمه نامه‌ها، کارت به کارت و نیکوکاری هم از دیگر خدمات شرکت ما است.

وی با اشاره به طراحی پول الکترونیکی در این شرکت، گفت: این سرویس خرید شارژ و بسته را آسان‌تر می‌کند.

 

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search