آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فعالان صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار در پارک ملی علوم ثبت نام کنید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت‌ها و هسته‌های نوآور و خلاق در حوزه صنایع خلاق فرهنگی از جمله گردشگری، صنایع‌دستی، نقاشی، مجسمه‌سازی، طراحی صنعتی، معماری،عکاسی، گرافیک، موسیقی، مد و دیگر حوزه‌ها می‌توانند برای استقرار در پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی ثبت نام کنند.

به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، برای استقرار شرکت‌ها و استارتاپ‌های خلاق و فرهنگی در پارك ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، فراخوانی از سوی این نهاد منتشر شده است.

شرکت‌ها، هسته‌های دانشگاهی و نوآور و دیگر فعالان و استارتاپ‌های خلاق فعال در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی می‌توانند برای استقرار در این محیط، درخواست خود را ثبت کنند. فعالان حوزه صنایع خلاق و فرهنگی از جمله در حوزه‌های مانند گردشگری، صنایع‌دستی، نقاشی، طراحی، مجسمه‌سازی، طراحی صنعتی، معماری، عکاسی، گرافیک، موسیقی، مد و پوشاک، رسانه، بازی‌های رومیزی، تبلیغات، هنرهای نمایشی، فیلم و ویدئو، اشیای هنری و عتیقه‌جات، انتشارات و بسته‌بندی، می‌توانند از امکانات این مرکز در راستای رشد و تعالی مجموعه نوآور خود استفاده کنند.

استفاده از امکانات و زیرساخت‌های مشترک در قالب فضای اداری، سالن‌های همایش، اتاق‌های جلسات و کتابخانه تخصصی، بخشی از مزیت‌های استقرار در این محیط را شامل می‌شود.

برگزاری دوره‌های آموزشی، خدمات مشاوره‌ای مالی، حقوقی، فنی، مدیریتی، فرهنگی، هنری ، عارضه‌یابی و کسب‌وکار و ایجاد بسترهای لازم جهت ارتباط با مؤسسات و افراد سرمایه‌گذار در داخل و خارج کشور، از جمله دیگر خدماتی است که به شرکت‌ها و استارتاپ‌های خلاق و فرهنگی در این مرکز ارائه می‌شود.

همچنین این شرکت‌ها و هسته‌های خلاق می‌توانند از ارتباطات ایجادشده با سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با صنایع فرهنگی، بهره‌مند شوند. تسهیل ارتباط با نیروی متخصص و جوان دانشگاهی و تأمین نیروی کار باتجربه در عرصه صنایع فرهنگی، دیگر امتیاز حضور در این مرکز است.

تسهیل دسترسی به بازار، امکان مشارکت در پروژه‌های پیشران پارک، ارتباط با شبکه ملی جهاد دانشگاهی( پارک‌ها، مراکز رشد و...) و سایر مزایای قانونی مرتبط با شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری، از جمله دیگر خدماتی است که به شرکت‌ها و استارتاپ‌های مستقر ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق به آدرس http://ircreative.isti.ir مراجعه کنند.

 

منبع : معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

 

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search