آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

برای توسعه بازار بین‌المللی یک هیات تجاری و فناور به ترکیه می‌رود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق می‌توانند به کشور ترکیه سفر کنند تا در کنار آشنایی با ظرفیت‌های بازار گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی این کشور، شرایط توسعه بازار محصولات خود در ترکیه را هم بررسی کنند.

گل محمدی محصولی کم‌آب، مقاوم در برابر خشکی و تنش‌های محیطی است که شرایط خوبی برای رشد و توسعه در کشورمان دارد. شرکت‌های دانش‌بنیان زیادی هم در کشور وجود دارند که به این صنعت خوش رنگ و بو ورود کرده‌اند و به دنبال توسعه بازار داخلی و بین‌المللی آن هستند. اعزام هیات تجاری و فناور به کشور ترکیه هم با همین هدف انجام می‌شود.

دانش‌بنیان‌های علاقه‌مند می‌توانند با اعزام به کشور ترکیه از برنامه‌هایی مانند «بازدید از مراکز پیشروی ترکیه در زمینه گل محمدی»، «شرکت در نشست مشترک با فعالان علمی و تجاری ترکیه»، «بازدید از شرکت های برتر در زمینه اسانس گیری عطرسازی و آرایشی و بهداشتی گل محمدی» و «بازدید از مزارع گیاهان معطر و دارویی ترکیه» استفاده کنند.

این سفر تجاری 5 روزه برای 15 تا 20 شهریورماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است. علاقه‌مندان برای ثبت نام تا 30 مردادماه فرصت دارند به آدرس اینترنتی https://tesc.ir مراجعه کنند.

 

منبع : معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search