آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

خدمات بیمه به دانش‌بنیان‌ها معرفی شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری یک بسته خدمتی متنوع بیمه‌ای را به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ارائه می‌کند. این بسته خدمتی انواع بیمه نامه‌ها مانند، بیمه مسئولیت، آتش سوزی و بیمه کالا را در بر می‌گیرد. برای معرفی بیشتر این بسته خدمتی، یک رویداد آنلاین برگزار شد.

به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان به دلیل نوع خاص فعالیتی که انجام می‌دهند به خدمات بیمه‌ای ویژه‌ای نیاز دارند. شرکت‌های بیمه باید متناسب با این فعالیت‌های فناورانه بیمه نامه‌های سازگار با زیست بوم اقتصاد دانش‌بنیان کشور را تدوین کنند.

برای تحقق این مسئله، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه‌های مشترکی را با شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه بیمه به امضاء رسانده است. این تفاهم نامه‌ها یک بسته خدمات بیمه‌ای بسیار متنوع را به وجود آورده است که انواع بیمه نامه‌ها را در بر می‌گیرد.

بیمه مسئولیت، بیمه مسئولیت‌حرفه ای، بیمه مسئولیت ناشی از تولید، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه آتش‌سوزی، بیمه درمان گروهی و بیمه شکست ماشین آلات از جمله بیمه‌نامه‌های است که در بسته خدمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.

با توجه به گستردگی این خدمات بیمه‌ای لازم است تا شرکت‌های دانش‌بنیان با جزئیات این خدمات و نحوه برخورداری از این بسته‌های بیمه‌ای بیشتر آشنا شوند.

در این راستا مرکزشرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رویدادی آنلاینی برگزار کرد که در آن محمد حسین مردی به عنوان کارشناس حوزه بیمه، مشاوره‌های لازم را به مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه کرد.

فعالان فناور، مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و نمایندگان و کارکنان این شرکت‌ها، با حضور در این رویداد آنلاین، پرسش‌های خود را با کارشناسان در میان گذاشتند و به صورت آنلاین پاسخ دریافت کردند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر برنامه‌های مشابه که به صورت پر تعداد برگزار می‌شود به سایت مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان مراجعه کنند. رویدادهای آنلاین آموزشی از شبکه‌های اجتماعی وابسته به این مرکز هم‌رسانی می‌شوند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search