آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

چهارمین فراخوان دوره هشتم برنامه نانومچ منتشر شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چهارمین فراخوان دوره هشتم برنامه نانومچ منتشر شد تا تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه حوزه فناوری نانو با سرعت بیشتری انجام شود.

 

علاقمندان برای شرکت در این فراخوان تا 20 خرداد ماه سال جاری فرصت دارند. تولید نمونه اول محصول یکی از شرط‌های شرکت در این فراخوان است.

نانو مچ (برنامه تجاری سازی فناوری نانو) رویکردی حمایتی دارد تا فناورانی که ایده خود را در حد تولید نمونه اولیه محصول پیش برده‌اند برای تجاری سازی ایده خود حمایت شوند. فناوران، شرکت‌های نوپا، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی مخاطبان این فراخوان هستند و در سوی دیگر صنایع و سرمایه‌گذاران خطر پذیر قرار دارند.

قرار گرفتن در مسیر کارآفرینی و تولید ثروت از دستاوردهای داخلی فناوری نانو از اهدافی است که در این برنامه دنبال می‌شود. با حمایت از نیروی انسانی توانمند و نوآور در این مسیر قرار می‌گیریم.

البته رفع نیاز صنعت با ایده فناورانه یکی از معیارهای مد نظر در نانومچ است بنابراین طرح نباید مشابه داخلی داشته باشد و در صورت وجود مشابه بهبود کیفیت، خواص و یا کاهش هزینه نسبت به آن داشته باشند.

همچنین این طرح‌ها، علاوه بر بهره‌مندی از خدمات و حمایت‌های نانومچ برای توسعه کسب و کار خود، پس از اتمام فرآیند توسعه محصول، امکان استفاده از سایر حمایت‎ها و امکانات ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی برای توسعه بازار را دارند.

این فراخوان با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی منتشر شده است.

نانومچ برنامه‌ای دائمی است و هشتمین دوره آن از مهرماه سال گذشته آغاز شد. در این دوره سه فراخوان منتشر شده است و نتایج برخی طرح‌های این سه فراخوان نیز پس از ارزیابی اعلام شد.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search