آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

ششمین نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری عصر روز یک شنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه از مرکز فاباتک بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های ۱۳ ساله این مرکز آشنا شد. فاباتک مرکزی تخصصی و فعال در حوزه فناوری‌های نوین صنعت بانکداری است.

 

این مرکز از سال ۸۶ فعالیت خود در بخش‌های گوناگون را آغاز کرده است که می‌توان به حوزه‌های رسانه‌ای و انتشاراتی، آموزش‌های تخصصی، فناوری‌های نوین و حمایت از کسب‌وکارهای نو و استارتاپ‌ها اشاره کرد.

فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک از اهداف راه‌اندازی این مرکز است که با حمایت وزارت اقتصاد و دارایی و بانک مرکزی راه اندازی شد. این مرکز در این ۱۳ سال فعالیت به یک تسهیل‌گر فناوری‌های نوین بانکداری تبدیل شده است. 

حمایت از فعالیت‌های استارتاپی صنعت بانکداری مدرن

این مرکز به عنوان کانون تصمیم‌سازی برای بانکداری الکترونیک کشور از فعالیت‌های استارتاپی صنعت بانکداری مدرن حمایت می‌کند. در ادامه این مراسم ستاری از ششمین نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی کرد.

همچنین در ادامه این بازدید، نمایندگانی از چند شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه فناوری‌های بانکداری مدرن مشکلات پیش روی توسعه فعالیت‌های خود را مطرح کردند. معاون علمی و فناوری رییس جمهوری هم قول مساعد داد که تعاملات معاونت علمی و فناوری با استارتاپ‌های فعال این حوزه برای رفع مشکلات بیشتر و نزدیک‌تر شود.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search