آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

دانش‌بنیان‌ها به سومین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین می‌روند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان به سومین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین که 15 تا 20 آبان ماه سال جاری در شانگهای چین برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

نخستین و دومین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین در سالهای 2018 و 2019 با مدیریت وزارت بازرگانی چین و شهرداری شانگهای در شهر شانگهای برگزار شد و سومین دوره آن 5 تا 10 نوامبر 2020 مصادف با 15 تا 20 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اعزام شرکت‌ها به این نمایشگاه، با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان توسعه تجارت صورت می‌گیرد.

شرکت در این نمایشگاه فرصت ورود به بازار بزرگ چین را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند. همچنین حضور بیش از 38 هزار شرکت از 150 کشور دنیا فرصتی مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های ایرانی حاضر در این نمایشگاه خواهد بود.

برگزاری نشست‌های رودررو همزمان با نمایشگاه و حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان از دیگر مزایای حضور در این نمایشگاه است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند پنجم تا سیزدهم اردیبهشت‌ماه به آدرس اینترنتی WWW.TESC.IR مراجعه کنند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search