آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فیلتر بهینه‌ساز احتراق موتورهای درون‌سوز تولید شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیلتر بهینه ساز احتراق موتورهای درون سوز از جمله محصولاتی است که برای بهینه کردن مصرف سوخت خودرو و کاهش آلودگی هوا توسط یک شرکت دانش بنیان با فناوری اختصاصی، تولید شده است.

 

کمیل قنبری مدیر عامل شرکت دانش بنیان دور اندیشان سبز ویرا در این‌باره اظهار کرد: برای اختراع این محصول موفق شدیم تا جوایزی را از جمله مدال نقره اختراعات در آمریکا را کسب کنیم. فیلتر بهینه ساز احتراق موتورهای درون سوز باعث می‌شود تا با بهبود فرایند احتراق در موتور خودرو، عملکرد آن بهتر شود و خودرو به مراتب، بهتر کار کند.

مدیر عامل شرکت دور اندیشان سبز ویرا استفاده از این محصول را موجب کاهش آلاینده‌های تولید شده دانست و گفت: از سال جاری می‌خواهیم تجاری‌سازی این محصول را آغاز کنیم. خوشبختانه محصول مورد نظر مورد توجه شرکت‌های بزرگ داخلی قرار گرفته است.

قنبری افزود: صافی معمولی بنزین عمل تصفیه سوخت را انجام می‌دهد تا سوخت پاک به درون موتور انتقال یابد، اما این فیلتر علاوه بر این، باعث «بهسوزی» در فرایند احتراق می‌شود. معتقدیم این محصول برای اولین بار است که در کشور تولید شده است و امیدوار هستیم بتوانیم نقشی مفید در پاک شدن هوای شهرهای کشورمان ایفا کنیم. به ویژه آنکه یکی از دلایل اصلی این آلودگی، خام سوزی سوخت در خودروها است.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search