آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

فروشگاه‌ها با پیشرفته‌ترین فناوری‌های ضدسرقت ایران‌ساخت مصون شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایمن‌سازی فروشگاه‌ها با تولید محصولات و گیت‌های ضد سرقت ایرانی یکی از مهم‌ترین اهداف شکل‌گیری یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور است. محصولاتی ایرانی با کیفیت جهانی که انحصار آن در دست چند کشور محدود جهانی بود اما امروز ایران هم با داشتن این فناوری، در کنار این کشورها ایستاده است.

شرکت دانش‌بنیان ایمن موج توس با درک نیاز واحدهای صنفی و فروشگاهی کشور به محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت اجناس فروشگاهی، فعالیت خود را از سال 86 آغاز کرد. این شرکت که در زمینه طراحی و تولید سخت‌افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - میکروالکترونیک و مدار‌های الکترونیکی فعالیت می‌کند توانسته نیاز فروشگاه‌ها به محصولات ضد سرقت را تامین کند.

به گفته محمدصادق ثانوی مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، شرکت ایمن موج توس بزرگترین تولید کننده گیت‌های فروشگاهی و تجهیزات جانبی در خاورمیانه است. این تجهیزات تامین کننده امنیت کالاهای انواع فروشگاه و هایپرمارکتها در برابر سرقت است.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود هدفش را حرکت در مرز دانش جهانی قرار داد و فناوری AM را که برترین فناوری محصولات ضد سرقت فروشگاهی است و تنها تعداد محدودی از شرکت های امریکایی و اروپایی دارنده آن هستند را برای محصولات خود انتخاب کرد. ثانوی در این‌باره می‌گوید: شرکت ما نخستین و بزرگ‌ترین تولیدکننده گیت‌های ضد سرقت فروشگاهی سری SWG و IMG است. این محصولات با استقبال بازار داخلی و بازارهای خاورمیانه روبرو شده است.

آن‌طور که این فعال دانش‌بنیانی می‌گوید: بخش طراحی و توسعه فناوری این شرکت با تکیه بر خودباوری و اعتماد به توانمندی‌های متخصصانش توانسته محصولاتی با مزایای منحصر به فرد جهانی تولید کند.

محصولات تولیدی این شرکت تاکنون پاسخ‌گوی نیاز بیش از ۱۰هزار فروشگاه کشور بود و هر دستگاه نصب شده از سوی این شرکت در فروشگاه‌ها حداقل از خروج 500 دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است. همه این موفقیت‌ها تنها با کمک 30 نفر از متخصصان ایرانی شاغل در بخش تحقیق، توسعه، تولید و فروش این شرکت میسر شده است.

بنا به گفته مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان، محصولات این شرکت در نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی به نمایش گذاشته شده است. یک شرکت هم در عمان ثبت کرده‌اند و محصولات تولیدی خود را از عمان به کشورهای مختلف مخصوصا کشورهای منطقه غرب آسیا صادر می‌کنند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search