آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

سامانه پایش کیفیت شبکه‌های مخابراتی بومی‌سازی شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه به تلفن همراه وابسته شده‌ایم. از مکالمه و ارسال پیامک گرفته تا انجام امور بانکی، گزارش آب و هوا، استفاده از اینترنت و انجام بسیاری از امور زندگی وابسته به تلفن همراه شده است و این موضوع تماما به سرویس‌ دهی مناسب اپراتورها وابسته است.

امکان ارائه سرویس‌های مناسب و امن از سوی اپراتورهای تلفن همراه امری بسیار ضروری محسوب می‌شود.

شرکت دانش‌بنیان «علوم سبز» توانسته با به کارگیری حدود 200 نفر خدمات مهمی در زمینه سیستم‌های ارتباطی، ایمنی و حفاظت الکترونیکی و مکانیکی را به اپراتورهای تلفن همراه ارائه کند.

مسعود فرهنگی مدیرعامل شرکت دانش‌‎بنیان «علوم سبز» درباره نوع فعالیت این شرکت گفت: این مجموعه با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، در زمینه طراحی، مشاوره، ارائه خدمات در زمینه‌های مختلف سیستم‌های مخابراتی، امنیت اطلاعات و ارتباطات و همچنین اینترنت اشیا و شهر هوشمند در حال فعالیت است.

این فعال فناور درباره محصول این شرکت با نام «کنکاش» توضیح داد: این محصول مجموعه‌ای از راهکارهایی است برای شبکه‌های تلفن همراه که از نسل دو، نسل سه و نسل چهار در هر دو حوزه CS و PS به منظور تحلیل شبکه‌های مخابراتی پشتیبانی می‌کند.

فرهنگی افزود: با استفاده از این محصول، اپراتورهای مخابراتی با استفاده از ابزارهای گزارش‌دهی هوشمند و پایش قوی، می‌توانند کار عیب‌یابی و تحلیل را به آسانی انجام دهند و با به‌کارگیری سرویس‌های تحلیل مشترک مثل مصرف دادها، هزینه نگه‌داشت مشتری را کاهش و نیز باعث افزایش رضایت مشتریان شوند.

وی به جزئیات این خدمات پرداخت و افزود: از این خدمات برای دستیابی به درک عمیق‌تری از جزئیات هر یک از فعالیت‌های کاربر می‌توان استفاده کرد، همچنین از این خدمات برای فهم گزارش عناصر معینی از شبکه و نمایش نتایج در قالب نمودارهای خطی و ستونی استفاده کرد.

به گفته مدیرعامل شرکت دانش‌‎بنیان «علوم سبز» از این خدمات برای نمایش نتیجه هر گزارشی روی نقشه GIS به کمک راهنمای رنگ استفاده می‌شود و همچنین کاربر نهایی می‌تواند فرمول Counter/KPI خود را از xDR تعریف کند و داشبورد نمایش آن را ایجاد نماید.

به گفته فرهنگی، در گذشته نیاز بیشتر کشور به این محصول از طریق شرکت‌های خارجی تامین می‌شد که به لحاظ اهمیت اطلاعات مشترکین این موضوع خوب نبود ولی خوشبختانه درحال حاضر این وابستگی بسیار کمتر شده است.

وی به دیگر محصولات این شرکت اشاره و بیان کرد: سامانه مدیریت اطلاعات امنیتی و رخدادها، تست نفوذ، دستگاه‌های رمزکننده و همچنین در زمینه اینترنت اشیا و شهر هوشمند نیز محصولاتی را تولید و به بازار عرضه شده است.

مدیرعامل شرکت دانش‌‎بنیان «علوم سبز» درباره میزان اشتغال‌زایی صورت گرفته در تولید این محصول گفت: فقط در بخش تولید محصول «کنکاش» حدود 60 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند و در کلیه بخش‌های شرکت برای حدود 200 نفر شغل ایجاد شده است..

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search