آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

برترین‌های سومین جشنواره بازی‌های جدی معرفی شدند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «سومین جشنواره بازی‌های جدی دارای فناوری‌های نوین» برگزار شد و در مراسم اختتامیه آن، برترین‌های این دوره معرفی شدند.

 

رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی، هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود. ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از حامیان مالی سومین دوره این جشنواره بود.

مراسم اهدای جوایز سومین دوره بازی‌های جدی پنجم دی‌ماه امسال آغاز و ششم دی‌ماه پایان یافت. در این دوره از جشنواره، ۱۹ بازی به کارگروه واقعیت گسترده ( واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و واقعیت آمیخته). این کارگروه با کمک داوران و ارزیابان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی شد و نسبت به ارزیابی و داوری بازی‌ها و طرح‌های ارائه شده اقدام کردند.

طرح‌ها بر اساس به‌ کارگیری بجا و مناسب فناوری‌های نوین مانند واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و دارا بودن مبانی علمی مناسب، کاربردی بودن، قابلیت تجاری‌سازی، ابتکاری و نوآورانه بودن، قابلیت فراگیر شدن و کامل بودن مستندات، رتبه بندی و معرفی شدند.

بازی‌های «تیزران»، «شبیه‌ساز آلیاژ» و «Keep Step» سه برنده این دوره جشنواره بودند.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search