آژمان مهاجر ویزای کانادا شینگن تضمینی فوری مالتی توریستی تحصیلی کاری اقامت دائم دانشجویی

اخبار فناوری های نوین

خط تولید آبگرمکن و آب‌شیرین‌کن خورشیدی افتتاح شد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون علمی و فناوری صبح امروز و در سفر به استان اصفهان خط تولید آب‌شیرین‌کن و آبگرمکن خورشیدی "ایران ساخت" یک شرکت فناور داخلی را افتتاح کرد. با افتتاح این خط تولید، راه ورود انرژی‌های سبز به ساختمان‌ها و منازل با کمک فناوری بومی باز می‌شود.

فعالان زیست بوم نوآوری استان اصفهان امروز 30 آذرماه دستاوردهای خود را به ‌سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ارائه می کند.

در نخستین بخش از سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به اصفهان، شرکت خط تولید آبگرمکن و آب شیرین‌کن‌های خورشیدی "ایران ساخت" افتتاح شد. شرکت دانش بنیان فناوری های سبز آویسا که این طرح فناورانه را اختراع و تجاری سازی کرده است، خط تولید این محصولات دانش بنیان را در اصفهان راه اندازی کرده است که این کارخانه با حضور ستاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری همچنین از محصولات فناورانه شرکت صنایع الکترونیک ایران(صاپا) بازدید می کند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های محصولات بازار الکترونیک کشور به شمار می رود و بیش از 4000 نیروی انسانی را در حوزه های گوناگون به کار گرفته است.

بازدید از دستاوردهای نوآورانه دانشگاه صنعتی اصفهان، بخش دیگری از سفر یکی روزه ستاری به اصفهان خواهد بود. در این بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان درباره توسعه فعالیت‌ های فناورانه و نوآورانه این دانشگاه گفت‌وگو می کنند.

در بخش دیگری از این سفر یک روزه، تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان دستاوردها و توانمندی‌هایشان را به معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ارائه می کنند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان میزبان ستاری و همراهان وی خواهد بود و در خصوص توانمندی نیروی انسانی، زیست بوم نوآوری و حمایت از ایده های نوآورانه برای رونق اقتصاد دانش بنیان گفت و گو می کنند.

شرکت در نشست شورای اقتصاد مقاومتی اصفهان و حضور در جمع فعالان اقتصادی استان، پایان بخش سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و همراهان وی خواهد بود.

logonokhbegan6.png
logo-samandehi

پیام مدیر

سامانه بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان برای شما کاربران عزیز ایجاد شده است. امیدواریم مطالب سایت مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه نوآوران و نخبگان نسبت به ثبت طرح و ایده های خود اقدام فرمایید. همچنین در صورت نیاز به هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با شماره تلفن09302740763 در ارتباط باشید. ما صمیمانه در کنار شما خواهیم بود

 

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار سایت مطلع شوید

© Copyright 2024 بانک اطلاعات نوآوران و نخبگان. All Rights Reserved.

Search